Czy można zahamować zakola

Orinetuje się ktoś czy jest taka opcja ? Bo miałem już od dawna ale z roku na rok jest gorzej. I o ile początkowo mi tak bardzo nie przeszkadazały to jednak ostatnio doszedłem do wniosku,ze urody to na pewno nie dodaje…

Chyba nie.Tylko przeszczep może Cię uratować.

no to niewesoło

Niewesoło.Genetyczne obciążenie.

Można. Dwa razy dziennie golisz się na łyso :slight_smile:

Ja w wieku 35 lat jestem prawie całkiem łysy, szybkość wzrostu tego co mam nad uszami jest taka zawrotna że golę łeb raz na dwa miechy.
Większość kumpli w zbliżonym wieku ma rzadkie czupryny i tylko nieliczni decydują się nie golić na krótko.

Mi “problem” nie przeszkadza bo praktycznie od zawsze goliłem główkę najkrócej jak się dało.

Kiedyś taka ludowa terapia polizanie glacy przez krowę.

A gdzie mieszczuchu chętną do polizania krowę znajdziesz?

Dojrzałe kobiety poszukują panów z “dużymi” zakolami. Ponoć to oznaka nieprzeciętnego temperamentu seksualnego objawiającego się b.częstymi i długotrwałymi zbliżeniami. A to dla 40-50 letnich panienek, mężatek, rozwódek, wdów same miodzio.
Tylko Tobie zazdrościć…

Technologia poszła bardzo do przodu też w medycynie estetycznej pójda do dobrego salonu fryzjerskiego i zapytaj, czym szybciej się za to wezmiesz tym lepiej

Podobno ważna jest dieta bogata w cynk - ale pewnie nic nie poradzisz. Zmień sposób strzyżenia (tylko nie na “zakładkę”) i nie przejmuj się :slight_smile:

Wklepywanie odżywek zbytnio nie pomoże, choć na pewno spowolni postęp zatokowego łysienia. Poprawi jednak samopoczucie, a to jest bezcenne.
W aptekach są odżywki regenerum i można trenować.

Najbogatsze źródła cynku:

Spośród wszystkich produktów największą zawartością cynku odznaczają się małże oraz ostrygi wędzone i surowe. Ponadto cynk zawierają m.in. (w 100 g):
wątroba cielęca - 8,40 mg
pestki dyni - 7,50 mg
wątroba wieprzowa – 4,5 mg
ser ementaler tłusty - 4,05 mg
pieczeń wołowa – 3,76 mg
fasola biała, nasiona suche – 3,77 mg
kasza gryczana - 3,50 mg
migdały – 3,19 mg
czekolada gorzka - 2,43 mg
groszek zielony – 1,4 mg

A jakich jeszcze witamin potrzebują Twoje włosy?

W cuda wierzycie.

Cuda są.
Miałem 27 lat i zrobiła się tonsurka i duże zakola. Z apteczek w pracy kasowałem witaminy, po jakie 49 tabletek rozpuszczałem w wodzie i wcierałem w skórę głowy. Obrobiłem z witamin ze trzydzieści apteczek, a były tam witaminy C, multiwitaminy, z grupy B i jakieś takie.
Mam grubo po sześćdziesiątce i tak mi zostało, a w pewnym okresie ściemniały mi włosy, gdy w liderpraisach pojawiły się aleosowe szampony.

DX2 tubka szamponu

Ja z własnego doświadczenia wiem że to od seksu, dokładniej od kobiecych ud zakola się robią.
Błędne są natomiast teorie jakoby to od jedzenia z wiadra lub zbyt krótkiego łóżka.

Na mądrej głowie włos się nie trzymie.

2 polubienia

Udaj się do Trychologa, bądź porządnego dermatologa i zrób badanie skóry głowy. Być może wtedy uda Ci się to rozwiązać.

1 polubienie

Wiesz z jakiego powodu są u Ciebie te zakola? Dziedziczne? Może masz problem z testosteronem? Badałes sobie poziom?

Badałem poziom jakiś czas temu i jest ok. Ogólnie w rodzinie nikt nie był łysy.Mój ojciec mamocne włosy. Jedynie ze strony matki dziadek zaczał łysieć ale nie w wieku 30 lat tylkko w swoich starszych latach. Tak już sbie tłumaczę, e jeśli się powieszą to zawsze jest opcja zrobienia sobie przeszczepu włosów jak radzio majdan.