Czy można zainstalować dwa róźne xp na dysku c?

j.w

Można. Takie rozwiązanie ma niewielki sens, ale da się wykonać. Musisz tylko zadbać o to, żeby na każdym z tych systemów logować się jako inny użytkownik (folder Documents and Settings będzie wspólny).

mirek2850 , nie na jednej partycji nie mozna instalowac 2 systemów. Możesz podzielić tą jedną partycję na 2 i wtedy zainstalować na 2 osobnych :stuck_out_tongue:

mirek2850, nie na jednej partycji nie mozna instalowac 2 systemów. Możesz podzielić tą jedną partycję na 2 i wtedy zainstalować na 2 osobnych

Można, ale nie ma to sensu:)

Ja zainstalowałem jedną normalną instalkę Win’a i spreparowaną przy pomocy nLite na tej samej partycji. I działało :smiley:

Zgadzam się w części :smiley: Osobiście nie popieram wielu kont userów (z uprawnieniami admina każde) na jednym systemie, iż wtedy robi się bałagan, który w przypadku nieodpowiedniego sterownia (51% przypadków) może zamienić się w katastrofę i jakże kochany i słodki - format C: :smiley: Ale… jest ale… Konta użytkowników: 1 admin + np 2 z ograniczonymi prawami. Taki zestaw w 100% popieram i wręcz polecam.

znam kolesia co miał na jednym dysku 3 instalacje XP zainstalowane :smiley:

Ale to nie ma sensu w praktyce :stuck_out_tongue: