Czy mozna zmienic jezyk w Visicie?

hej! kupilam laptopa z angielska Vista, chciala bym zachowac orginalne oprogramowanie czy moge w niej zmienic jezyk na polski??albo co zrobic zeby moc pisac polskie znakki, laptop jest z USA i niewiem czy musze wgrywac polska wersje windowsa czy mozna cos zaradzic… drugi problem to to ze niemoge zainstalowac gg, skypa mi sie udalo ale gg nawet o sciagnieciu programu na dysk nie chce sie mi instalowac…probowalam wylaczac firewalla ale nic niepomoglo…czy moze wyrzucic mego MCafe i zainstalowac avasta??co moze mi to blokowac?wyskakuje mi taki komunikat:the instaler you trying to use is corrupted or incomplete,you may want to contact the autor of this instaler to obtain a new copy.It may be possible to skip this check using/NCRC command line switch.

co oznacza"NCRC" ? czy zmiana antywirusa cos tu pomoze??

bede bardzo wdzieczan,jestem w Norwegi i obecnie niema kto mi z tym pomoc…pozdrawiam

Jaka to wersja Visty ? Jeżeli Ultimate to można.

Uruchamiasz Microsoft Update i spośród aktualizacji masz tam języki to zaznaczasz PL.

Działa tylko na Viście Ultimate. Na inne wersję chyba nie ma spolszczenia.

Wszystkie są tutaj: http://www.errorbusters.com/viewtopic.php?f=33&t=10

Cześć, “the instaler you trying to use is corrupted or incomplete,you may want to contact the autor of this instaler to obtain a new copy.It may be possible to skip this check using/NCRC command line switch.” - ściągnij jeszcze raz gg. Ten komunikat świadczy o tym, że instalator gg jest uszkodzony lub niekompletny.