Czy można zrobic radio na serverze ftp

mam bardzo ważne pytanie??? czy można zrobic radio internetowe na stronie www ?? ??

nie chodzi mni o SHOUTCAST bo to musze robic na swoim kompie !!


jerzeli ktos by wiedział jak? bende bardzo wdzieczny ![!!](https://forum.dpcdn.pl/uploads/icon_wykrzyknik.gif)

:-D :-D :-D :-D :-D
  1. A czy ten twój komputer pracuje jako serwer FTP?

  2. Jakie masz łącze? Jak wolne, to od razu sobie odpuść.

  3. Można dostać dobry serwer shoutcast za darmo. Trzeba tylko poszukać dobrze na internecie. Najlepiej zacząć od stron francuskich.

  4. Ale wątpię, żeby ci się udało znaleźć taką ofertę, bo jak masz coś znaleźć na francuskich stronach, skoro masz problemy z poprawną pisownią w ojczystym języku?

“jerzeli”?

“bende”?

Litości!

Nie lepszy darmowy serwer SHOUTCAST, na kompie się nie opłaca.Jest przy tym dużo roboty, zabezpieczenia.Taki serwer będzie niezłym kąskiem dla Hackerów

Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Używając przycisku zmien.gif

nie pomagacie mni a mój komputer pracuje jako serwer ftp

co do predkosci to nie za szybki tylko 2 mb/s :-o

zapewne piszesz o downloadzie… a nie upload. Czy sie myle?

Tak naprawdę na serwerze FTP , nie zrobisz radia internetowego potrzebny będzie serwer SHOUTCAST

a czy można na serwerze ftp zrobic ShoutCasta

Nie bo serwer shoutcast stawiasz albo na Winie albo na Linuxie :slight_smile:

Są darmowe serwery przecież np: www.listen2myradio.com i jeszcze wiele bo wczoraj takich szukałem i znalazłem dużoo za free :wink:

Dobra, tylko jak działa to listen2myradio.com ? Na jakiej zasadzie? Czy to ja wrzucam pliki, czy on pobiera z mojego kompa, jak?

już łapie o co biega…

Chcesz zrobić autopilota…

Na Windowsie Zapomnij.

Co najwyżej musisz zainstalować Linuxa :stuck_out_tongue:

lub kupić sobie taki pakiet np: w firmie radiohost.pl mają bardzo tanie ceny.

Wystarczy się dogadać :smiley: