Czy MS Office 2000 jest w pełni kompatybilny z vistą?

witam

kupiłem laptop z zainstalowannym MS Office 2007 wersja trial. Ponieważ do tej pory miałem na starym kompie Office 2000 - dobrze mi się na nim pracuje , a poza tym mam go “legal”. Nie potrzebuję więc kupować wersji Office 2007 i chciałbym zastąpić trial starą wersją Office 2000. Nie wiem jednak jak on się zachowa na Viście. Czy jest w pełni kompatybilny?

Witaj mad max ,

z tego co przeczytałem tutaj

A dokładniej:

Uważam iż nie powinieneś mieć wielkich problemów jednakże czytając dalej mówią jedynie że nie polecają instalować outlooka

Pozdrawiam

witaj mikber18

akurat outlooka nie potrzebuję, w Viście jest przesież Windows Mail, zresztą ten akurat program nie jest niezbędny.

chodzi mi o pozostałe składniki: Word, PowerPoint, Excel, Access, FrontPage.

Czy będą chodzić bez problemów?

Jakby na to nie patrzeć - zaoszczędzę w ten sposób trochę kasy.

Dodane 30.01.2009 (Pt) 23:53

w twoim cytacie w ostatnim zdaniu pisze coś o nierozpoznawaniu w pełni…

skąd to wziąłeś? ten cytat oczywiście

Wziąłem go z tej stronki

pozdrawiam

…odradzam istalacje wczesniejszej wersji niz Ms Office 2003 ze wzgledu na kontrolki ocx ktore instalator dodaje do systemu w katalogu windows(systemowy)/system32 …moga one powodowac buforowanie w pamieci ram nieuzywanych lub nieistniejacych bibliotek odbc - pamiec ram bedzie sie wypelniala kolejkami bledow ktorych user nie zobaczy a sytem zwolni i moze powodowac bledy w dostepie do uslugi *net…

na tej stronce co podałeś zdania są bardzo podzielone

Dodane 31.01.2009 (So) 0:43

a nie można jakoś zaktualizować tej wersji?

To akurat prawda

A nie chcesz przypadkiem Office 2007 Dla użytku domowego :?: Kosztuje 199 zl …

Jest takie powiedzenie: jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Spróbowałem. Zainstalowałem pakiet MS Office 2000 na Viście.

Jak na razie wszystko działa bez zarzutu. To jest pierwsze wrażenie, bo nie jestem w stanie sprawdzić od razu wszystkiego. Nie uruchamiałem jedynie MS Outlook bo po pierwsze nie mam takiej potrzeby, a po drugie z tego co przeczyałem ze stronki poleconej przez mikber18 Outlook nie za bardzo chce działać na Viście.

Zainstalowałem pakiet MS Office 2000 na Viście, ale nie działa mi Word, wszystko pozostałe działa. W czym tkwi problem? Może ktoś zna odpowiedź?

Ale jak nie działa. Coś wyskakuje czy co?