Czy muszę kupić nową antenę satelitarną?

Czy antena satelitarna do internetu radiowego może być kompatybilny do telewizji satelitarnej (takiej z liveboxa)?

Mam starą antenę satelitarną, która była wykorzystywana do internetu radiowego (już z tego nie korzystam) i niedawno kupiłem telewizor i mam telewizję internetową od TPSY. Zastanawiam się czy muszę kupić nową antenę satelitarną czy może przypadkiem ta antena do internetu radiowego mi wystarczy?

Bez ładu i składu to trochę.

Do telewizji Internetowej od Orange nie jest potrzebna antena.

Może się mylę, ale nie na antenie od internetu rajdowego nie odbierzesz sygnału z satelity geostacjonarnego.

Kopiłeś Tv ale ale jeśli chodzi o telewizje od Orange TV nie gra roli bo Jest ona odbierana przed dekoder dostarczany przez operatora Orange który podłączasz z kolei do TV HDMI klub SCART

dz za odpowiedź

dekoder mam, ale tam jest wyraźnie zaznaczone, że jest mi potrzebna antena satelitarna…

Orange dostarcza kanały telewizyjne na dwa sposoby, IPTV czyli internetem tu nie potrzeba anteny. i przez satelitę. u potrzebna jest antena

Jak masz antenę paraboliczną do radiówki to czasza się powinna nadać do satelity.

Wstaw zdjęcie tej anteny. Albo określ, czy to był “talerz” dokładnie taki jak do anteny satelitarnej. Jeśli tak, to wystarczy kupić konwerter. I nastawić antenę na satelitę.