Czy muszę płacić za Bezpieczny Internet w Netii?

Czy muszę płacić za Bezpieczny Internet w Netii [to antywirus itp.] ?

Na 1. fakturze wpisali mi pozycję Bezpieczny Internet.

Nie zamawiałem tego i nie chcę za niego płacić !!

Zadzwoniłem do nich i mi wmawiają, że to jest wpisane w Szczegółowe warunki promocji.

Nic takiego nie widziałem a czytałem dokładnie umowę i regulamin.

Więc jak to jest ?

Możesz w każdej chwili zrezygnować, przynajmniej tak było jak ja brałem w lutym 2010r.Przez pierwsze 3 miesiące masz za 1 gr.

A najlepsze że mi też wmawiali że muszę za to płacić ale wystarczyło przycisnąć i git. W warunkach promocji jest punkt który mówi że w każdej chwili można zrezygnować

eeee… coś słabo czytałeś warunki promocji.

Zobacz sobie jeszcze: http://www.netia.pl/uslugi,dla_domu,52.html

warunki promocji

i tutaj warunki promocji hipnotyzująca

no i z tego co widziałem w tych pdf’ach z warunkami promocji stoi, że możesz w dowolnym momencie zrezygnować z opcji BI, a na starcie dostaje ją każdy.

Ja też to miałem.Zaloguj się na https://www.netiaonline.pl/netiaonline/start.do (login to nr.klienta znajdziesz na fakturze a hasło to nr.pin) i wejdź w zakładkę “usługi” i zrezygnuj.

Trzeba się upewnić, czy oby na pewno ten antywirus jest gratis. Bo może być tak, że to oni za niego płacą, klient nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Jedną z podstawowych zasad marketingu jest, że lepiej coś dołożyć gratis niż obniżać (psuć) cenę. Więc to nie klient płaci za gratisy, tylko sprzedający z własnych zysków, by przyciągnąć więcej klientów i ostatecznie więcej zarobić na ich ilości, nie na pojedynczych transakcjach.

przez pierwsze 3 (pełne) okresy rozliczeniowe (miesiące) jest po 1gr. miesięcznie, a potem po 9,90zł miesięcznie.

A ten program to F-Secure Anti-Virus .

a po co ci bezpieczny internet??jak instalujesz sobie Avasta albo Noda,przecież jak masz płacić 9.9zł miesięcznie to rocznie kupisz jakiegoś antywira.Ale jak kolega wyżej napisał wystarczy się tam zalogować na netii i wyłaczasz,ja tak zrobiłem

Wyłączyłem to i napisałem reklamację

Zobaczymy co mi odpiszą