Czy na CV musi znajdować się data oraz podpis?

Na moim CV widnieje tylko ukończenie szkoły zawodowej oraz ukończenie praktyk dlatego napisałam że skromne. Oprócz tego jeszcze dopisane mam posiadane umiejętności oraz zainteresowanie i to wszystko.

Szkoleń, kursów nie masz żadnych ukończonych?

To tak ma zostać. Co zrobić, może trzeba się dokształcić :wink:

No niestety żadnych kursów oraz szkoleń nie posiadam :frowning:

To można zawsze zgłosić się do UP i spytać się o taki. Zawsze to więcej i inaczej wygląda CV.

Napisz jeszcze jakieś podanie i zawsze będzie to więcej do czytania przez pracodawcę.

Chodzi ci o list motywacyjny?

Dokładnie.

Jeśli wysyłam list motywacyjny e-mailem to jak mam podpisać skoro podanie podpisuje się.

Drukowanymi. Nikt nie każe Ci tego podpisywać ręcznie.

Scan podpisanego dokumentu, eksport do PDFa i wysyłamy podanie z podpisem :slight_smile:

No ale jesli nie mam możliwości zrobić scana to chyba może być podpisane drukowanymi! !!

Myślę, że powinien wystarczyć podpis z klawiatury. Bo ciężko by było wprowadzić odręczny bez skanera albo tabletu :slight_smile:

Dziękuję za szybką odpowiedz. Mam jeszcze pytanie, czy ktoś z użytkowników forum poszukuje pracy na stronie: http://www.infopraca.pl/ ? Pytam bo dziś się tam zarejestrowałam i w paru ofertach pracy zgłosiłem kandydaturę ale do końca nie wiem o co chodzi z tym zgłoszeniem.

Dodane 30.03.2010 (Wt) 0:32

To znaczy że ja tylko na forum jestem bezrobotna. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc?

Nie musisz zawierać podpisu i daty w CV, można wymienić w terminie cv Cover Letterssię, sprawdź cv template