Czy na czat wchodzą tylko "zboczeńce"?

Czy na czat wchodzą tylko “zboczeńce”?

Zrobiłem test: Wymyśliłem kobiecy normalny nick ze słowem śliczna. Weszłem i zaraz co chwila wyskakujące okna nawet bym nie zdąrzyl nic napisać. Masakra - pojawiło się ze 50 okien i musiałem to dziadostwo zamknąć. Dziewczyny na czacie muszą miec naprawde ciężko.

Sam kiedyś zrobiłem podobny teścik. I dochodzę do podobnego wniosku - na czatach siedzą głownie napaleńcy :slight_smile:

Ale raczej tylko te głupie i puste - bo wybierają sobie takie prowokujące nicki oraz wchodzą na czaty o “takiej” tematyce.

IMO to banda napalonych dzieci neo, a kobiety z takimi nickami to w większości faceci :stuck_out_tongue:

Nie do końca masz rację, chociaż zgodzę się - prowokujące nicki to rzeczywiście domena pustych dziewczyn.

Ale sam kiedyś lubiłem popisać nieco na czatach [ot, lubię poznawać ludzi], ale nie o “takiej” tematyce. Zwykłe, sympatyczne pogadanki. No i niestety i tak się pojawiają napaleńcy.

Co 2 sekundy nowe okno i z “chorymi tekstami i propozycjami” … Normalnie roi się ich jak psów… Musieli by stworzyć skuteczny filtr i autoban(ignor).

Np. filtr co kojarzy sie z seksem i wtedy taka osoba ejst automatycznie usuwany /blokowana.

oj tam oj tam … sam siedzą na czacie kilka lat i nie widzę tam nic strasznego , umawiamy się z czata na real spotkania w umówionym wcześniej miejscu i … spotykamy się … przy piwie lub jak jest zgrana paczka to umawiamy się na kilka dni na wakacje , byłem kilka razy z tak poznaną grupą ludzi w Krakowie , gdzie spaliśmy w Hostelu … i byłem też kilka razy w w Wilkasach pod Giżyckiem … można tam wynająć domki lub mieszkać w Hotelu … jak kto woli … spędziliśmy tam kilka dni i nie było problemu że znaliśmy się wcześniej z czata a po takich spotkaniach to pozostaje wiele wspomnień i potem po powrocie na czat jest o czym opowiadać … oczywiście jest pełno napaleńców w kamerkach co pokazują swoje klejnoty rodzinne ale kto komu każe tam zaglądać :o zapraszam gorąco na Onet do pokoju chcę_sexu … bardzo miła atmosfera , jest bardzo dużo dziewczyn które znam osobiście z real i mogę potwierdzić że nikt nikogo nie udaje , znam osobiście wiele par które poznały się właśnie poprzez czat i są bardzo zadowolone … na czacie jest wiele osób samotnych i można w prosty sposób nawiązać znajomość … wszystko jest dla ludzi … to że pokój na Onecie nazywa się chcę_sexu to nie oznacza że tam wszyscy nadają tylko na jeden temat … sex jest tylko tłem i tyle , w końcu cały świat istnieje dzięki temu że ktos poznał kogoś i owocem tego jest ich potomstwo … zapraszam gorąco wszystkich którzy chcą porozmawiać w wesołem atmosferze o wszystkim na co mają tylko ochotę :stuck_out_tongue: tylko praca i praca … nie ma czasu na nic … a co dopiero poznac kogoś … a czas płynie