Czy na darmowych kontach www można mieć swoje reklamy?

Czy na darmowych kontach www można mieć swoje reklamy ?

np. na geocities.com

czytaj regulamin danego hostingu ;]

A zazwyczaj pozwalają czy nie bo nie uśmiecha mi się szukanie tego regulaminu i czytanie go po angielsku.

w razie usunięcia konta nawet nie będziesz próbował dojść swoich racji, bo jak skoro nie znasz języka :frowning:

A nawet jeśli - zaakceptowałeś regulamin przed założeniem konta i żadne tłumaczenie ‘niewiedzy’ nie zostanie wzięte pod uwagę…

Są firmy, które użyczając darmowy hosting , nie pozwalają na reklamę innego hostingu.

Pozostaje tylko przeczytać regulamin, lub poprosić kogoś o przetłumaczenie :stuck_out_tongue:

Albo użycie translatora.

zależy też co masz na myśli mówiąc czy jest to dozwolone…

firma hostingowa dostarcza Ci hostingu i na tymjuz zarabia wyświetlając wkurzające popupy i inne mega reklamy przysłaniające nieraz cały ekran.

ale to może być niezgodne np z regulaminem firmy z której reklamy wyświetlasz.

może i możesz mieć - spróbuj dac tam byle jaką stronę - jak usuną to będzie znaczyło, ze nie można - a jak nie to zostawią cię w spokoju:D Sam mam dodatkowo reklamy na yoyo.pl + komercyjną stronę i łamie regulamin ale już mam 8 miesięcy i nikt nie usunął :slight_smile:

Najlepsze jest jak na stronach na serwerze republika.pl wyświetla siś ten wkurzający pasek z reklamami :smiley: na chwilę go zamkniesz a on znowu wyskakuje :mrgreen: