Czy na GA-M52L-S3 (rev. 1.x) ruszy adm 7850 BE?

Tak jak w temacie czy na płycie głównej GA-M52L-S3 (rev. 1.x) będzie działał procesor amd 7850 BE ?

Racja, mój błąd - nie obsłuży tego CPU.

Nie.

 

up -> kolega chyba podał liste procesorów dla płytyGA-M52L-S3P (rev. 1.x) , a ja mam bez “P”

 

===============================

 

no to tak czy w końcu nie ?

Masz odpowiedź - Nie.

No dobra a poda mi ktoś płyte główną która obsłuży amd 7850 BE , będzie miała port pci-e x16 , obsłuży pamięć ram ddr2 (533mHz) , oraz będzie miała wejście ide ?

 

Stan : Może być używany

Budżet : 80-90 zł

Sklep : Allegro

 

Bardzo proszę o pomoc !

http://allegro.pl/plyta-glowna-asus-m3a-n13219-ddr2-amd-x4-i4430484383.html

@up no ok , ale wolałbym jakby aukcja była “aktywna” :wink:


Znalazłem na aukcji allegro fajną (jak dla mnie) płyte główną : http://allegro.pl/am…7.html#delivery

 

I mam pytanie zasadnicze , czy będzie działal na niej procesor AMD 7850 Black Edition ?

Na aukcji napisał koleś że nie działa wbudowana karta lan , jeżeli bym włożył zew. karte sieciową ze starego pc (en-9130txl), wszystko by dalej działalo ?

 

Oraz czy zasilacz fsp 350W wystarczy na zasilenie :

 

AMD 7850 BE (narazie bez OC)

GF 8600 GT

2 GB ram 533 mHz

Odpuść sobie płytę, w której coś nie działa, oznacza to, że płyta jest po jakiś przejściach, np. (w przypadku LAN) może to być przepięcie elektryczne z powodu np. burzy i nie możesz być pewny, że coś jeszcze nie jest uszkodzone.

PS. Pisz oznaczenia zgodnie z zasadami: LAN, GB, RAM, W i inne. Chyba, że Ci SHIFT nie działa…

To pomożecie mi coś znaleść na allegro do stówki tak aby działało ładnie wszystko ? :

 

AMD 7850 BE (narazie bez OC)

GF 8600 GT PCI-E

2 GB ram 533 mHz

Jeśli Twój model CPU to AD785ZWCJ2BGH.

Najtańsza używka opisana jako sprawna

a tamta z tym rozwalonym portem lan nie była by dobra jak bym dał karte sieciową do niej ?

 ------------------------------ EDIT ---------------------------------------

 

Dobra jednak kupię płytę tą podaną wyżej , dziękuje wszystkim za pomoc :wink:

Jak dasz LAN na PCI to powinien działać.

Ale nie wiadomo kiedy padnie cos innego, lepiej takich płyt unikać.

zamówione , mam nadzieje że wszystko bedzie śmigać jak należy :wink: