Czy na GF 4 MX pójdzie spellforce 2?

please odp. z góry dziex :smiley:

pójść to pójdzie ale będzie się cieło

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Procesor Pentium 4 1.8 GHz, 512 MB RAM, 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy), 2GB HDD.

Nawet,jeśli pójdzie,to nie wiadomo,czy będzie się dało w niego grac,Geforce 4 MX jest poopcinany,nie dorównuje nawet trójce,w większości nowych gier ta karta jest słaba - jest zgodna z DirectX 7,a standardem jest DirectX 9,karta nie będzie w stanie wykonac niektórych nowych poleceń,a większosc nowych będzie emulowac

“karta graficzna 3D i 128 MB RAM (GeForce 4 Ti i wyższe)”

Nie zapominaj, że GeForce 4 MX to tak naprawdę GF2 nazwany tak ze względów marketingowych.

ja mam GeForce 4 MX 440 SE (niestety :frowning: ) ale Need for speed underground 2 na full detal i z filtrem aniztropowym chodziła płynnie. Nawet mi się nie przycieła. Dodam tylko, że nie mam na niej chłodzenia

Nie masz co pisać takich bzdur, bo co z tego, ze gra chodzi na full detalach, jak polowa efektow bez shaderow po prostu sie nie wyswietla.

Spellforce2 nie pójdzie na GF4MX:

lustra wody, cienie, światła odbijające się w kałużach, neony, reflektory, nitro, światła neonów na maskach samochodów itd. Wszystko jest. O to ci chodzi??

Mój kumpel też ma GeForce 4MX i u niego nie ma takich efektów jak u mnie.