Czy na HD3850 nie będzie problemów z NWN2?

Witam,

chcę kupić kartę graficzną, najlepiej HD3850 ale chcę też grać w Neverwintera 2. Podobno są problemy z kartami ATI w tej grze. Czy ktoś może to potwierdzić lub temu zaprzeczyć? Chodzi mi konkretnie o ten model. Ktoś grał na tej karcie w NWN2?

Nie ma zadnych problemow , skad masz takie info ? :?

Na HD3850 bedzie chodziła Miodzio :slight_smile: :slight_smile:

Informacje takie pojawiały się na oficjalnym forum Neverwinter Nights 2. Dotyczyły co prawda głównie starszych wersji kart ATI. Chodziło o to, że gra się zawieszała kiedy wchodziło się do sklepów. Zostało to oficjalnie potwierdzone, że problem dotyczy kart (sterowników) ATI. Niestety nie znalazłem tam pewnej odpowiedzi czy HD3850 też ten problem dotyczy. W jednym temacie ktoś polecał jej kupno, w innym ktoś napisał, że mogą być z nią problemy. Dlatego chciałbym uzyskać informacje od kogoś kto grał w grę na tej karcie i wchodził bez problemów do sklepów.

the | gamer grałeś?

tu jeszcze opis problemu na oficjalnym forum społeczności NWN2 http://nwn2forums.bioware.com/forums/vi … &forum=116

Mysle ze problem mogł tkwic tylko w sterownikach , moze była starsza wersja … na DH3850 bedzie szło na 99.99%

@the | gamer

kolego mała literówka nie DH3850 tylko HD3850

Czepiasz sie szczegołow :expressionless: Poprostu bład w pisowni …

tylko napisałem :slight_smile:

spoko :slight_smile:

Ja drogi kolego śmigałem w tą grę jeszcze na Ati radeonie 9800pro a teraz śmigam na HD 2600XT i nie mam żadnych problemów chodzi miodzio