Czy na Hotfile.com naprawde sie zarabia prawdziwa kase?

dZIEKI, a jak mam zalozyc konto na PayPal???

I czemu ranga zmienila mi sie na Cooper a mialem SIlver??? !!

MAM PROBLEM Z KLAWIATURA WIEC, sproboj rozczytac

wchodzisz na główną stronę, tam masz załóż konto -> wybierasz konto osobiste i dalej wypełniasz pola… to chyba nie takie trudne…

Ranga zależy od stosunku ściągnięć twoich plików do twojego uploadu oraz tego ile osób z twoich linków kupi u nich konto premium - tą nowość wprowadzili niestety 2 dni temu i teraz trzeba będzie się trochę pomęczyć

Czyli jak uzytkownicy sciagna pliki bede mial wyzsza range???

A jak oni sciagaja pliki ponizej 5MB to one sie nie wliczaja do moich sciagniec przez innych userow?

minimalny rozmiar pliku za jaki płaci/nalicza hotfile to 5mb

jeśli wrzucisz kilka plików a ich liczba ściągnięć będzie bardzo duża powinieneś mieć wyższą rangę - ja przynajmniej na razie tka to rozumiem. Za kilka dni się wszystko wyklaruje.

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/websc … ration-run - mi ta strona nie dziala ;(

A tu trzeba sie zajestrewoac zeby miec konto na PaYPal

hmmm na hotfajlu podaje sie e-mail który podalem przy zakladaniu paypala ? :stuck_out_tongue:

Tak

Skoro nie działa to spróbuj inną przeglądarką. Mi działa bez problemu

Chyba bede korzystal przez uploading.com bo tam nie ma rangi i 10$ da Niewazne jakie pliki (wielkosc) tylko, ze mozna wrzucac pliki do 100MB :frowning:

Ale jest spoko… Tylko nie wie, czy tam naprawde wyplacaja #-o #-o I czy tam jak jeden uzytkownik sciagnie jeden plik kilka razy to to jest liczone jako 1 cy tyle ile razy on sciagnal?

Dodane 27.06.2009 (So) 16:04

PS juz zalozylem konto na PayPalu Przez IE8, a nie moglem zaloozyc przez Liska :?

na uploading.com za ściągnięcia z polski płacą 2$ za 1000 ściągnięć…

różne stawki zależne od kraju ale sam nie wiem czy się nie zacznę tam bawić a co do wypłacalności to z tego co słyszałem problemu z tym nie mają.

za 1000 sciagniec 1 pliku ? czyli jakbym wrzucil 2 pliki , jeden sciagniety 900 razy drugi 500 to nic bym nie mial ? … to ja nie wiem jak ty te sciagniecia nabijasz;]

z tego co widze ten uploading jeszcze dzieli to na strefy UE USA RU … czyli jak ten sam plik sciagnie po 900 uzytkownikow z poszczegolnych regionow to i tak nic nie bedzie … bez sensu :confused:

Na uploading.com i hotfile.com mozna spokojnie zarobić . Z uploading.com wyciągam jakieś 2000 -3000 miesięcznie ,a z hotfile 1000 -1200 miesięcznie , i wszystko zalezy pd tego jaką mam ochotę robić upload. . Uploading.com dodatkowo płaci za sprzedaż kont premium ok 50 % każdego konta . Żeby zarabiać wcale nie trzeba dawać komercyjnych filmów czy tez gier ,a wystarczą filmy amatorskie ( oczywiście piszę o filmach xxx)

yhy :expressionless:

antiferno proszę Cię nie wypowiadaj się jak nigdy się w to nie bawiłeś.

Co do tych twoich teorii na temat 900 ściągnięć i braku zarobków to ci trochę to wytłumaczę… 1 ściągnięcie pliku to 0,01$ w przypadku gdy płacą za 1000 ściągnięć 10$ - rozumiesz? 100 ściągnięć - 1$ (100 centów), dalej 1000 ściągnięć - 10$. Pieniądze są naliczane na bieżąco a to że płacą 10$ za 1000 ściągnięć daje Ci po prostu możliwość obliczenia stawki za jedno ściągnięcie. Z resztą wierzyć mi nie musisz i nie mam zamiaru się wysilać z przekonywaniem Cię. Ważne że ja sobie zarabiam i jutro kolejna wypłata :slight_smile:

JA chyba bede korzystal z Uploading.com, bo tam do 20$ za 1000 Sciagniec jedengo pliku…

To kto mi powie czy na uploading.com daja kase???

pamiętaj tylko że tam za ściągnięcia z polski płacą tylko 2$ za 1000 ściągnięć

Aha, a ty na hotfile ile masz plikow i ile dziennie przesiadujesz na hotfile???

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaa:D to sorry myslalem ze oni licza 1k okragly i dopiero z tego :slight_smile:

alzajac kiedy mozesz to odpowiedz i jeszcze jedno pytanie: Czy Ci spada tak ranga jak u mnie??? (1 dzien Silver, a nastepny dzien Copper :-x :evil: ) ??? !!

ranga spada.

Ranga zależy od tego czy ktoś ściągając Twoje pliki przy okazji kupi konto premium.

Jak kupi to ranga CI się podwyższa - proste.

A to dotyczące ściągania to pic na wode… ranga się podwyższa tylko jak ktoś wejdzie przez Twój link do ściągania pliku i kupi konto premium. Sprawdzone.

Jak jeszcze rang nie było to na hotfile wrzucałem po 8 plików dziennie i to spokojnie starczało. Teraz jak te głupie rangi wprowadzili poważnie zastanawiam się nad przetestowaniem uploading.com