Czy na Hotfile.com naprawde sie zarabia prawdziwa kase?

(Kompil) #1

Tak slyszallem od jednego kolesia, ale nie wiem czy to jest prawda i gdzie te pieniadze sie przesylaja??? :frowning: :frowning:

(Alzajac1) #2

przesy艂aj膮 na paypal w ka偶dy poniedzia艂ek.

w ci膮gu 1,5 miesi膮ca zarobi艂em prawie 400 z艂.

Jedna z wyp艂at:

poetwierdzeniejp4.jpg

(Kompil) #3

Co moza kupywac za te kase???

I co to jest dokladnie PayPal???

A ile wsadziles plikow na ta stronke???

(Alan Elektro) #4

szczerze? wszystko :slight_smile: sprz臋ty elektronik臋, g艂贸wnie za granic膮 to popularna metoda p艂atno艣ci, ale i w polsce si臋 znajdzie czasem :slight_smile: zawsze mo偶esz przela膰 na zwyk艂e konto

to taka forma p艂atno艣ci, s膮 tam pieni膮dze kt贸re mo偶na przela膰 na normalne konto w polsce (sprawdzone! :smiley: ) a potem kupi膰 np. dziewczynie r贸偶臋 :slight_smile:

Ale je偶eli zamierzasz piraci膰 to odradzam :!: piractwo nie pop艂aca, a wi臋kszo艣膰 plik贸w jakie si臋 tam znajduj膮 to wiadomo 偶e to najnowsze tytu艂y gier i aplikacji, bo inaczej nikt by nic nie 艣ci膮ga艂,

(Kompil) #5

Ja mam byc piratem ????Z? !!

(Alan Elektro) #6

ale ja nie m贸wi臋 偶e jeste艣 piratem, tylko 偶e wi臋kszo艣膰 plik贸w na hotfile to po prostu gry albo programy,

nic nie sugerowa艂em.

Na allegro hm proste, z PayPala wyp艂acasz np. na konto swojego taty /mamy w polsce (Zak艂adaj膮c 偶e swojego nie masz), i stamt膮d przelewasz na konto osoby z allegro co kupi艂e艣 co艣 tam...

(Kompil) #7

Aha... DObrze zakladales :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Bo ja programy tez wysylam (instalki), ale tylko te ktore pobralem z znajomych dla mniie stron i gdy sam je zainstaluje w swoim kompie bez zadnych problemow, a gier to nigdy nie wrzucam :stuck_out_tongue:

(Alan Elektro) #8

rozumiem c贸偶 jak chcesz szybciej zarobi膰 to powiedz mi czy b臋dzie koniec 艣wiata w 2011 lub 2012 lub 2013 , od razu masz na konto 100 PLN, nie 偶artuj臋.

Z tym 偶e to musi by膰 prawd膮 co powiesz :slight_smile: a nie "my艣l臋 偶e" ... :slight_smile:

(Kompil) #9

A ile masz plikow na swoim koncie???

(Alan Elektro) #10

ja nie uploaduje, nie mam konta na hotfile

(Kompil) #11

Aha, a moze wiesz czy jak przez miesiac malo sciagna moich plikow i nic sie nie dostanie to te sciagniecia przechodza na nastepny miesiac??? :? :frowning: :frowning: Czy sie kasuja???

I czy duzo uzytkownikow korzysta z Hotfile.com??? (sciaga)

(Alan Elektro) #12

du偶o ale nie tak du偶o jak z RS, ale ja osobi艣cie polecam tak膮 technik臋, 偶e je偶eli uploadujesz Linuxa (no przyk艂adowo :slight_smile: ) i dzielisz go na 10 cz臋艣ci Winrarem, to wgrywasz je i na RapisShare i Hotfile,

ludzie lubi膮 takie metody, bo dzi臋ki temu mog膮 艣ci膮ga膰 jeden Part z rapida i jeden z hotfile :slight_smile: dzi臋ki temu maj膮 szybciej 艣ci膮gni臋ty plik... wiele os贸b takie metody stosuje

Nic si臋 nie kasuje :slight_smile:

(Kompil) #13

Aha... Szkoda, ze jak nikt nie sciagnie przez 90 dni to plik sie kasuje :frowning: :frowning: :cry:

(Alan Elektro) #14

no wiesz, ja zamierzam stworzy膰 podobny serwis, to b臋dzie to 50 dni...

wi臋kszo艣膰 plik贸w to 艣mieci, i nie by艂o by op艂acalne zapychanie serwer贸w takimi plikami.

Nale偶y pami臋ta膰 偶e wiele os贸b korzysta z takich serwis贸w tylko po to aby np. co艣 przes艂a膰 koledze jednorazowo. Bez sensu jest trzymanie tego wieczno艣膰 :slight_smile:

(Kompil) #15

A gdzie na tej stronie sa pokazane wszystkie pliki???

(Alan Elektro) #16

a nie pami臋tam ju偶, poszukaj.

(Kompil) #17

Szukalem i nie znalazlem :frowning:

POMOZ [-o<

(Alzajac1) #18

odpowiem na kilka pyta艅:

1. plik贸w na tej stronce nie znajdziesz dop贸ki kto艣 nie da Ci liku do pliku (ochrona prywatno艣ci)

2. Z paypala mo偶esz przela膰 pieni膮dze na dowolne polskie konto bankowe (czas takiego transferu to 2-4 dni robocze)

3. Najwi臋cej plik贸w na hotfile.com to w brew pozorom filmy i tapety erotyczne oraz gry i aplikacje java na telefony

4. Co do 90 dniowego trzymania plik贸w na serwerach to zawsze mo偶esz przed up艂ywem 90 dni 艣ci膮gn膮膰 w艂asny plik i od tego momentu masz znowu 90 dni - nie jest to zabronione.

W razie kolejnych pyta艅 pisz tutaj albo na PW ch臋tnie odpowiem.

(Kompil) #19

Jaki jest najlepszy sposob, zeby internauci sciagali moje pliki??? :frowning:

(Alzajac1) #20

wrzucanie link贸w do plik贸w na strony typu megawarez czy darkwarez oraz inne tego typu strony i fora