Czy na Hotfile.com naprawde sie zarabia prawdziwa kase?

Tak slyszallem od jednego kolesia, ale nie wiem czy to jest prawda i gdzie te pieniadze sie przesylaja??? :frowning: :frowning:

przesyłają na paypal w każdy poniedziałek.

w ciągu 1,5 miesiąca zarobiłem prawie 400 zł.

Jedna z wypłat:

poetwierdzeniejp4.jpg

Co moza kupywac za te kase???

I co to jest dokladnie PayPal???

A ile wsadziles plikow na ta stronke???

szczerze? wszystko :slight_smile: sprzęty elektronikę, głównie za granicą to popularna metoda płatności, ale i w polsce się znajdzie czasem :slight_smile: zawsze możesz przelać na zwykłe konto

to taka forma płatności, są tam pieniądze które można przelać na normalne konto w polsce (sprawdzone! :smiley: ) a potem kupić np. dziewczynie różę :slight_smile:

Ale jeżeli zamierzasz piracić to odradzam :!: piractwo nie popłaca, a większość plików jakie się tam znajdują to wiadomo że to najnowsze tytuły gier i aplikacji, bo inaczej nikt by nic nie ściągał,

Ja mam byc piratem ???Z? !!

ale ja nie mówię że jesteś piratem, tylko że większość plików na hotfile to po prostu gry albo programy,

nic nie sugerowałem.

Na allegro hm proste, z PayPala wypłacasz np. na konto swojego taty /mamy w polsce (Zakładając że swojego nie masz), i stamtąd przelewasz na konto osoby z allegro co kupiłeś coś tam…

Aha… DObrze zakladales :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Bo ja programy tez wysylam (instalki), ale tylko te ktore pobralem z znajomych dla mniie stron i gdy sam je zainstaluje w swoim kompie bez zadnych problemow, a gier to nigdy nie wrzucam :stuck_out_tongue:

rozumiem cóż jak chcesz szybciej zarobić to powiedz mi czy będzie koniec świata w 2011 lub 2012 lub 2013 , od razu masz na konto 100 PLN, nie żartuję.

Z tym że to musi być prawdą co powiesz :slight_smile: a nie “myślę że” … :slight_smile:

A ile masz plikow na swoim koncie???

ja nie uploaduje, nie mam konta na hotfile

Aha, a moze wiesz czy jak przez miesiac malo sciagna moich plikow i nic sie nie dostanie to te sciagniecia przechodza na nastepny miesiac??? :? :frowning: :frowning: Czy sie kasuja???

I czy duzo uzytkownikow korzysta z Hotfile.com??? (sciaga)

dużo ale nie tak dużo jak z RS, ale ja osobiście polecam taką technikę, że jeżeli uploadujesz Linuxa (no przykładowo :slight_smile: ) i dzielisz go na 10 części Winrarem, to wgrywasz je i na RapisShare i Hotfile,

ludzie lubią takie metody, bo dzięki temu mogą ściągać jeden Part z rapida i jeden z hotfile :slight_smile: dzięki temu mają szybciej ściągnięty plik… wiele osób takie metody stosuje

Nic się nie kasuje :slight_smile:

Aha… Szkoda, ze jak nikt nie sciagnie przez 90 dni to plik sie kasuje :frowning: :frowning: :cry:

no wiesz, ja zamierzam stworzyć podobny serwis, to będzie to 50 dni…

większość plików to śmieci, i nie było by opłacalne zapychanie serwerów takimi plikami.

Należy pamiętać że wiele osób korzysta z takich serwisów tylko po to aby np. coś przesłać koledze jednorazowo. Bez sensu jest trzymanie tego wieczność :slight_smile:

A gdzie na tej stronie sa pokazane wszystkie pliki???

a nie pamiętam już, poszukaj.

Szukalem i nie znalazlem :frowning:

POMOZ ![-o<

odpowiem na kilka pytań:

  1. plików na tej stronce nie znajdziesz dopóki ktoś nie da Ci liku do pliku (ochrona prywatności)

  2. Z paypala możesz przelać pieniądze na dowolne polskie konto bankowe (czas takiego transferu to 2-4 dni robocze)

  3. Najwięcej plików na hotfile.com to w brew pozorom filmy i tapety erotyczne oraz gry i aplikacje java na telefony

  4. Co do 90 dniowego trzymania plików na serwerach to zawsze możesz przed upływem 90 dni ściągnąć własny plik i od tego momentu masz znowu 90 dni - nie jest to zabronione.

W razie kolejnych pytań pisz tutaj albo na PW chętnie odpowiem.

Jaki jest najlepszy sposob, zeby internauci sciagali moje pliki??? :frowning:

wrzucanie linków do plików na strony typu megawarez czy darkwarez oraz inne tego typu strony i fora