Czy na karcie do streemengów można oglądać video czasie rzeczywistym


(foreste) #1

Tak jak w temacie czy na karcie do streamowania gier można oglądać sygnał hdmi z dekodera sat w czasie rzeczywistym ? dodam ze czasami zgrywam sobie ciekawe filmy na dysk do oglądania czasie kompletnej nudy i braku ciekawych filmów na kanałach satelitarnych


(blumberplumber) #2

Jeżeli ta AverMedia, czy czego tam używasz ma wyjście HDMI, to możesz z niej wyprowadzić sygnał do TV przepuszczony przez nią z dekodera. Czyli tak: Tuner SAT podpinasz do HDMI-IN, w karcie, a TV pod HDMI-OUT w karcie oraz kabel wpinasz do TV (gniazdo HDMI-IN.
Jeślli nie masz czegoś takiego, jak HDMI-OUT w karcie, to raczej nic nie zrobisz. Pozostaje kupienie dysku twardego na USB i o ile twój tuner ma złącze USB podłączenie tego dysku do niego i wten sposób nagrywać filmy.


(foreste) #3

Ja chce oglądać tv na komputerze wyłącznie,bo nie posiadam w pokoju tv tylko pc + lcd ,przez 13 lat używałem karty telewizyjnej do telewizji naziemnej a od 5 lat przez s-video mam podpięty dekoder sat,ale od pewnego czasu karta powolutku psuje się ,karta to avertv go 007 fm plus, zamierzam dopiero kupić jakąś kartę przechwytywania wideo lub do streemengów gier.


Avermedia Live Gamer HD Lite oglądanie telewiizji satelitarnej z dekodera