Czy na karcie do streemengów można oglądać video czasie rzeczywistym

Tak jak w temacie czy na karcie do streamowania gier można oglądać sygnał hdmi z dekodera sat w czasie rzeczywistym ? dodam ze czasami zgrywam sobie ciekawe filmy na dysk do oglądania czasie kompletnej nudy i braku ciekawych filmów na kanałach satelitarnych

Jeżeli ta AverMedia, czy czego tam używasz ma wyjście HDMI, to możesz z niej wyprowadzić sygnał do TV przepuszczony przez nią z dekodera. Czyli tak: Tuner SAT podpinasz do HDMI-IN, w karcie, a TV pod HDMI-OUT w karcie oraz kabel wpinasz do TV (gniazdo HDMI-IN.
Jeślli nie masz czegoś takiego, jak HDMI-OUT w karcie, to raczej nic nie zrobisz. Pozostaje kupienie dysku twardego na USB i o ile twój tuner ma złącze USB podłączenie tego dysku do niego i wten sposób nagrywać filmy.

Ja chce oglądać tv na komputerze wyłącznie,bo nie posiadam w pokoju tv tylko pc + lcd ,przez 13 lat używałem karty telewizyjnej do telewizji naziemnej a od 5 lat przez s-video mam podpięty dekoder sat,ale od pewnego czasu karta powolutku psuje się ,karta to avertv go 007 fm plus, zamierzam dopiero kupić jakąś kartę przechwytywania wideo lub do streemengów gier.