Czy na netbooku opłaca się Windows 7 starter?

Natomiast u mnie GTA 3 chodzi u mnie bez zacinki oraz błędów teksturowych.

Trochę szkoda dla Windows 7 2 gb ramu, ponieważ na xpeku chodziłoby pewnie jeszcze szybciej. Może ktoś wie ile na netbooku windows 7 zabiera ramu ?

Dodane 02.02.2010 (Wt) 19:30

I jeszcze jedno pytanko, jeżeli zainstalowałbym home premium chodziłoby “Aero” ?

Aero raczej by chodziło, a siódemka potrzebuje w wymaganiach 1 GB ramu. Licz się z tym, że będziesz musiał z pendrive instalować windowsa 7.

Nie da się jakoś zrobić przez LAN(kabel) żeby z korzystało z dvd-rom z komputera stacjonarnego :?: :frowning:

Przez udostępnie zasobów w sieci pewnie się i da, ale systemu w ten sposób nie zainstalujesz.

Nie wiem tylko po co się upierać na ten napęd. O wiele szybciej i prościej instaluje się Windows 7 z pendrive

Niestety posiadam tylko 2 pendrivy po 2GB, chyba nie wystarczy na instalkę :frowning:

Niestety nie wystarczy. Musiałbyś mieć 4 GB pena

Nie da się zrobić instalki na dwa peny ? :roll:

Niemożliwe

Już nie przesadzaj, zakup pena 4 GB to naprawdę nie majątek.

Nie komplikuj sobie sprawy, możesz to zrobić prościej kup pendrivea i z głowy

Po co mi pen 4gb tylko dla windows 7, już wole kupić napęd zewnętrzny na USB i bardziej się przyda :stuck_out_tongue:

Dodane 09.02.2010 (Wt) 10:26

Teraz podsumuje ten temat. Na moim netbooku zainstalowałem Windows 7 w wersji Ultimate. Jestem bardzo zadowolony, system włącza się w miarę szybko i wyłącza. Tak na prawdę jeżeli dobrze go skonfigurujemy, nie będzie się wieszał. Ale najlepiej dokupić dodatkowy 1gb ram. Aero działa, ale jeśli pracujemy na baterii lepiej wyłączyć, ponieważ może szybciej wyczerpać się bateria. Gry chodzą bez zarzutu ; ), wiadomo będą problemy ze starszymi wersjami gier, ale można w internecie poszukać patchów. Ze sterownikami nie ma problemów, tylko trzeba znaleźć sterowniki od karty wi-fi. Najlepiej też pobrać programy producenta sterującymi laptopem, dla łatwiejszej wygody obsługi systemu. Sprawdzałem również media center, zostałem zadziwiony chodził bardzo sprawnie. Według mnie ten system jest godny polecania, na komputer typu netbook.

Dodane 25.02.2010 (Cz) 13:28

Po instalacji wszystkich programów, oraz antivirusa wszystko się nie. Zabiera łącznie 650 mb ramu na 1gb :frowning: