Czy na pewno będe mniał pirata?

Mama małe pytanka mam na płycie przegramego nero 6.6.0.3 i orginalny klucz czy będe mniał pirackie oprogramowanie czy orginalne? :slight_smile:

Pozdrawiam wszyskich forówiczów!!

Trial czy pełna wersja ?

Pełna wersja

Jeśli nie masz oryginalnej płyty nero to masz pirata.

Bunio jakby to była wersja trial i miał klucz który czyni z niej pełną wersję to czy by to coś zmieniało?

Nastąpiła pomyłka.

Dopiero teraz się zorientowałem ,że w wersji trial można wpisywac klucz licencyjny.

Za problem przepraszam…

Niekoniecznie a jeżeli ktoś zakupi tylko klucz , to przecież nie bedzie miał orginalnej płytki

ner6cy.th.jpg

bedzie miał za to tylko rachunek za klucz

Teraz rzeczywiście mój błąd. Oczywiście Zbych1 ma rację.

I ja również :slight_smile:

Podstawowe pytanie. Skąd masz klucz???

Bedzie oryginał jeśli kucz nie był używany gdzie indziej.

Mam ten klucz ze sklepu

A nośnika ci nie dali. :?

A może chodzi o sklep internetowy lazikar :slight_smile: Tak jak pokazał to Zbych1 :slight_smile:

No to podstawowe pytanie: z jakiego sklepu?

Bo jeśli ze zwykłego to wielce możliwe iż pirat.

Jeśli kupiłeś w sklepie internetowym to oryginał :slight_smile:

A co to ma do tego. Pytam autora. Jak kupił sam klucz gdzie podajesz to po co pyta.

mam ten klucz ze sklepu komputerowego

:roll: Ale chodzi o nazwę i typ sklepu. Internetowy czy jakiś u Ciebie w mieście?

Oni często dają pirackie klucze. Mojemu znajomemu przegrali płytę z oprogramowaniem do nagrywarki, którą miał dostać w komplecie do CD-RW…

Masz na to paragon?

Mam na paragonie u mnie w mieście było kupowane

OK. W jakiej postaci otrzymałeś klucz. Miałeś to zapakowane, zafoliowane, czy napisali Ci długopisem na odwrocie tego paragonu…

Co jest napisane na paragonie, jeśli chodzi o przedmiot sprzedaży?

zapakowane

Jeśli otrzymałeś klucz zafoliowany, który “zdrapałeś” dopiero w domu i masz na to paragon - to wszystko wydaje się w porządku. Poczytaj licencję do tego klucza, tam na pewno jest napisane wszystko.