Czy na tym da się grać? Intel B950 i Intel HD graphics 3000

Dokładnie mówiąc muszę wiedzieć czy na takim sprzęcie będą działały nowe gry typu Mafia 2 GTA 4 Crysis?

Nie chcę go kupować do gier. To za długa historia na forum. Mogę go mieć za darmo na spółkę jak będę miał 100% pewności o działaniu tych gier nie będę kupował kompa.

Jak będę miał 100% pewności że nie pójdą to kupie używany dobry PC. Na zakup PC mam dobę (sprzedający nie będzie czekał). Także pomóżcie.

PS Jak gry polecą na tym szajsowym laptopie to zaoszczędzę $ i nie będę musiał kupować PC

http://www.megamarket.com.pl/packard-be … ,id-127837

Kupuj od razu PC. :slight_smile: laptopy do gier się nie nadają - przynajmniej nie z tej półki cenowej, chociaż ruszyć ruszy ale komfortowo nie będzie.

Spójrz na laptopa z mojego podpisu, gta 4 na minimalnych 15fps, płynność marna. Bierz pc. Mafii 2 nie sprawdzałem.

Tylko stacjonarny,na tanim laptopie pograsz sobie tylko w proste gry przeglądarkowe,chyba,że wybulisz 3000-4000 zł,a laptop i tak nie będzie tak dobry jak stacjonarny PC.Laptop jest przeznaczony do pracy biurowej,stawia na oszczędność,więc jest tam mało prądożerna,nienagrzewająca się karta graficzna i słaby procesor.Intel HD Graphics nie obsługuje do końca DirectX 9.Laptopa nie rozbudujesz,więc zapomnij o kupnie lepszej karty graficznej,czy procesora,często idzie tylko ram dołożyć i dysk zmienić,jeśli coś ci na tanim lapku ruszy,to najwyżej 3,4 letnia gra na low detalach

tylko i wyłącznie PC