Czy na tym kompie beda dzialac nowe gry

Powiedzcie czy na takiej konfiguracji będą działać nowe gry? Czy to dobry sprzęt?

Płyta: MSI K9A2GM-FIH AM2

Procesor: AMD Athlon 64 x2 5000+

Pamięć: DDR2 Kingston 2048MB/800

HDD: CAVIAR 320GB WD3200AVJS SATA II

Zasilacz: MUSTANG KY-450W Silent OEM

Grafika: Palit HD 3850 Super 512 MB DDR2/256 bit

Nie jest najgorszy. IMO na niskich (ewetualnie śr) detalach pograsz

Zasilacz jest od razu do wymiany generalnie ;]

A reszta hmm zależy za ile ;] A gry powinny chodzić tzn większośc nowych nie pójdzie na wysokich ustawieniach przy większej rozdzielczości ale generalnie sprzęt w miarę ok ;] choć jeżeli to zestaw to się na pewno nie opłaca ;]

Czy za 1000 zł ten zestaw się opłaca, czy to za drogo?

Dodane 12.01.2009 (Pn) 16:11

Jaki zasilacz proponujesz? Czy ten który jest podany jest bardzo słaby?

Maksymalna kwota to 1000zł?

Tak to max

Dodane 12.01.2009 (Pn) 16:46

Czy ta grafika Palita to dobry sprzęt do tego procesora? Czy raczej zamienić na coś innego?

Ja bym radził ci wziąć Intela ponieważ są one wydajniejsze…

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX

Gigabyte GA-EP31-DS3L

Palit XpertVision GeForce 9600 GSO Sonic 384MB DDR3 PCI-E BOX

Patriot DDR2 PC6400 2048MB 800MHz CL4.0 EP LL

Samsung SpinPoint T166 HD321KJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300 NCQ)

Modecom MC-350 350W

Dopłacisz stówkę i masz coś lepszego.

Jak duża różnica jest między HD 3850 a proponowaną przez Ciebie Palit XpertVision GeForce 9600

W sumuie to nie ma dużej różnicy. Wejdz na http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html i sobie zobacz.

Jaki będzie najlepszy zasilacz zamiast tego Mustanga (bo czytałam, że to straszny shit). Mam przeznaczone na ten cel 150 zł, czy jest coś dobrego w tej cenie?

czarna

bierz to co podał ixrw0w, różnica w wydajności samej karty graficznej będzie nie duża ale biorąc pod uwagę lepszy procesor który z łatwością podkręca się do 3,4-4 Ghz, komputer będzie sporo wydajniejszy. DO takiej konfiguracji dobry będzie Modecom (nie Feel!) 350W. Ewentualnie możesz dopłacić do http://www.agito.pl/zasilacze/bequiet-p … 39741.html , lepszy o tyle że o wyższej sprawności czyli mniej prądu zamienia się w ciepło.

Nie bierz tego zestawu co napisałaś, kompletnie się nie opłaca :stuck_out_tongue: A co do zasilacza to MODECOM MC 350

Moge miec ten zestaw (z athlonem 64 x2 5000+) za 800 zł czy wtedy sie oplaca. Myslalam o podkreceniu procesora, czy takie rozwiązanie ma sens w tej konfiguracji sprzętowej? Czy podkręcaniem procesora może się zająć ktoś, kto nigdy tego nie robił? Czy lepiej dać sobie spokój? Dodatkowa kasa, która zostanie bardzo mi się przyda na cos innego.

Bierz zasilacz MODECOM MC 350 “nie feel!” i pamięć patriot 2x1gb i możesz brać zestaw jak tak tanio i Ci zależy na pieniądzach.

Czy podkręcaniem procesora może się zająć ktoś, kto nigdy tego nie robił?

Kupiłam ten zestaw z Athlonem 64 x2 5000+, zmieniony jest tylko zasilacz na ModeComa, którego doradziliście.

Teraz potrzebuję pomocy w jego podkręceniu, krok po kroku, zaznaczam, że nigdy tego nie robiłam i nie chcę, by nowy komp się spalił wskutek mojej niewiedzy.

Druga sprawa - jaki wybrać monitor do tego komputera - kwota do 450 zł.

A czemu mają nie działać ? Pytanie tylko z jaką prędkością będą chodzić na maksymalnych ustawieniach. :slight_smile:

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/304943

Całkiem fajny ten LG. Znalazłam kiedyś Samsunga T190, co o nim myślicie?

Dodane 17.01.2009 (So) 1:36

Testowałam dzisiaj gry na moim kompie. Crysis chodzi na wysokich ustawieniach, aż nie mogłam uwierzyć, płynnie i bez problemów. A niektórzy twierdzili, że ten zestaw nie da rady :slight_smile:

Dodane 17.01.2009 (So) 3:26

Crysis na tym zestawie wszystkie ustawienia na Very High. Ati Radeon 3850 to naprawdę dobra karta.