Czy na tym sprzęcie pójdzie windows 7?

intel dualcore 2180 2,00

2gb

dfi 975x g

hd4650 sapphire

Chciałabym w przyszłości zainstalować winde 7 rc albo RTM, czy na tym sprzecie będzie działać stabilnie i czy gry będą potrzebowały więcej ramu niż na xp??

Cyz na windowsie 7 ultimate y 2bg ramu będzie wszystko chodziło płynnie??

Tak, pójdzie spokojnie! Ile jeszcze takich tematów zostanie założonych na tym forum :expressionless:

Będzie chodziło ładnie, choć ja przed instalacją rozważył bym rozszerzenie ramu do 4GB. Jeżeli zamierzasz używać jakiegoś antywirusa, grać w gry i nie przejmować się muleniem systemu, ta operacja jest jak najbardziej zalecana.

4gb to juz jest windows 7 64 bity, jakie będe miał z nego zalety??, a z 4 gb ram chodzić będzie dobrze bo xp juz mnie wkurza ale przerzuciłem się na viste tylko że miałem 1 gb ramu to dopiero porzażka, ale jak myślicie??, a procek dobry bo do grafy są nawet już drivery do 7

@kubus94 - 4 GB do normalnego działania siódemki?! :o 7 to nie wiśta. Zainstalowałem 7 na kilku kompach z 512mb ram i działa całkiem przyzwoicie!

No, ale ja nie mówię, od jakimś tam działaniu.

Ja chcę, żeby system działał, nie wieszał się i nie powodował niepotrzebnych nerwów. Rozszerzenie ramu do 4gb to nie aż taki wielki wydatek, a komputer od razu stanie się szybszy i będzie sprawniej działał.

a na 2 gb?? jak będzie mi działał win 7

Też ok.

Zainstaluj i sprawdź ile ludzi zadaje takie głupie pytania.My to nie wróżki

Na przyszłość zanim zadasz / zadacie takie pytanie skorzystajcie chociaż z programu Windows 7 Upgrade Advisor:

http://www.microsoft.com/windows/window … visor.aspx

I przeszukajcie nieco forum bo tego typu postów zaczyna być coraz więcej.

Pozdrawiam

na jednym giga jest nawet spox testowałem Windows 7 na VirtualBox.Przydzielone maszynie było 1,00GB pamięci zajęte było tylko 35%

Bo własnie mam 1 gb ale zara dokupie jeszcze 1gb

Będzie śmigało.

Na moim starym P4 2.4GHz, GF FX 5200, 1GB RAM działa bez zarzutów.