Czy naprawiłem driectx przywracaniem systemu

Wiem, że nie dawno zakładałem temat o directx ale teraz to trochę inna sprawa

Postanowiłem użyć directx eradicator by usunąć directx no i usuną mi go. No ale nie mogłem zainstalować 9.0c. Więc zainstalowałem wersję a potem b ale c już nie chciał wejść ( po minucie od włączenia instalatora pojawiało się, że “instalacja zakończona sukcesem” a nic się nie kopiowało)

Wpadłem w panikę

Więc przyszedł mi błyskotliwy pomysł PRZYWRACANIE SYSTEMU. Więc użyłem go i cofnąłem system do daty przed tym cudowaniem.

No i tu mam pytanie czy dobrze zrobiłem i czy już powinno być wszystko w porządku ?

Proszę o szybką odpowiedź

PS Już wiem NIGDY NIC NIE KOMBINOWAĆ Z DIRECTX.

A czy pojawiają Ci się jakieś błędy podczas uruchamiania aplikacji używających DirectX, np. gier? jeżeli wszystko dobrze działa to znaczy że raczej wszystko jest okej :slight_smile:

Uruchamiałem worms 4 i Need for speed Hot Pursuit (2010) i wszystko się odpaliło bez najmniejszych problemów.

Ale zaraz zobaczę czy rozgrywka w grze chodzi płynnie bo przedtem to tylko włączałem ale nie grałem.

Dodane 22.03.2011 (Wt) 16:25

Dobra Need for speed Hot Pursuit (2010) chodzi na najwyższej rozdzielczość bez zacinki. Błędów nie zauważyłem no poza jednym jadę sobie a tu mi nagle szosa znika w jednym miejscu i zaczynam spadać a potem mi przywraca samochód na tor ( ale tak już miałem przed moim cudowaniem)

Czyli jest już wszystko chyba okey ? Może jeszcze jakieś testy zrobić czy sprawdzić pliki ?

Dodane 22.03.2011 (Wt) 16:28

Jeżeli ktoś chce jeszcze chce podzielić się swoją teorią do tego tematu to proszę.