Czy neostrada nadaje się do grania w radiu internetowym?

witam mam pytanko czy neostrada nadaje się do słuchania i grania w radiu internetowym? bo wiadomo neo ma te słynne “LIMITY” i łatwo można je w ten sposób przekroczyć prawda?

dodam, jeszcze tylko że slucham radia w necie codziennie przez okolo 3 godz i do tego jeszcze gram przez 4 godziny i już niestety przez to limit został przekroczony…

Sam sobie dałeś odpowiedź:

:wink:

Pozdrawiam :!:

A jak zapraszam do tego linku

Google.pl nie gryzie :slight_smile:

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 23:20

Dowiesz się wielu rzeczy na temat e-rozgłośni w sieci.

Ja tam gram w ET codziennie po parę godzin. Słucham radia internetowego z 2 godz dziennie, oraz dużo grzebie w internecie oracz czasem się zdarzy że pobieram jakieś dema gier, i spokojnie pozostaje mi dużo transferu.

Na 7Gb miesięcznie, wykorzystuje ok 3Gb

Błażej to patrzę masz taki sam limit jak ja,ostatnio to nawet 5 giga wykorzystałem :o pierwszy raz,średnio to 1-5,2-5 giga wychodzi a dodam że mam jeszcze 10 giga jakiegoś zapasu choć nie wiem co to jest promocja chyba jakaś była wtedy.

limity nie sa automatycznie włączane, tylko od widzi mi sie “informatyka” co siedzi przy konsoli… jedni maja limity bardzo czesto przekraczane inni nie mają limitów wcale…

Dokładnie ja mam limit 7GB na miecha, a od początku wakacji co miecha średnio ściągam 40GB danych (legalnych) :mrgreen: więc moge powiedzieć że mam neo no-limit.

Jak prowadzisz radio ty to chyba jest jasne iż sygnałwysyłasz a to nie jest liczone do limitu danych,liczony jest tylko Download.Wiec mozesz na neostradzie gracw radiu.Ale nie polecam na opcji 128 kb/s.Rozsądna to minimum 512 kb/s.