Czy neostrada nadaje się do grania w radiu internetowym?


(Martiiin) #1

witam mam pytanko czy neostrada nadaje się do słuchania i grania w radiu internetowym? bo wiadomo neo ma te słynne "LIMITY" i łatwo można je w ten sposób przekroczyć prawda?

dodam, jeszcze tylko że slucham radia w necie codziennie przez okolo 3 godz i do tego jeszcze gram przez 4 godziny i już niestety przez to limit został przekroczony....


(Kulaa 01) #2

Sam sobie dałeś odpowiedź:

:wink:

Pozdrawiam :!:


(Derelion) #3

A jak zapraszam do tego linku

Google.pl nie gryzie :slight_smile:

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 23:20

Dowiesz się wielu rzeczy na temat e-rozgłośni w sieci.


(Błażej) #4

Ja tam gram w ET codziennie po parę godzin. Słucham radia internetowego z 2 godz dziennie, oraz dużo grzebie w internecie oracz czasem się zdarzy że pobieram jakieś dema gier, i spokojnie pozostaje mi dużo transferu.

Na 7Gb miesięcznie, wykorzystuje ok 3Gb


(Danzelmario) #5

Błażej to patrzę masz taki sam limit jak ja,ostatnio to nawet 5 giga wykorzystałem :o pierwszy raz,średnio to 1-5,2-5 giga wychodzi a dodam że mam jeszcze 10 giga jakiegoś zapasu choć nie wiem co to jest promocja chyba jakaś była wtedy.


(Azpr) #6

limity nie sa automatycznie włączane, tylko od widzi mi sie "informatyka" co siedzi przy konsoli... jedni maja limity bardzo czesto przekraczane inni nie mają limitów wcale...


(Philips Piotr) #7

Dokładnie ja mam limit 7GB na miecha, a od początku wakacji co miecha średnio ściągam 40GB danych (legalnych) :mrgreen: więc moge powiedzieć że mam neo no-limit.


(Krzysiek21) #8

Jak prowadzisz radio ty to chyba jest jasne iż sygnałwysyłasz a to nie jest liczone do limitu danych,liczony jest tylko Download.Wiec mozesz na neostradzie gracw radiu.Ale nie polecam na opcji 128 kb/s.Rozsądna to minimum 512 kb/s.