Czy nie będzie problemu z HDD na mojej mobo?

(klopas) #1

czy nie będzie problemu z podłączeniem dysku WD3200AAKS do mojej mobo?? będzie wszystko kompatybilne??

(Emilmlo) #2

Ta płyta główna nie ma SATA to nie podłączysz tego dysku, no chyba że kupisz kontroler SATA na PCi.

(Josiok15) #3

już jest problem... tylko na IDE/ATA możesz mieć dyski.

ale zmień ten zasilacz chyba że z komputera chcesz zrobić na sylwestra jedną wielką drogą fajerwerke :stuck_out_tongue:

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) 350/800 | LG Flatron 795FT - 17" | C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100 | Amacrox Warrior AX400-PNF

(system) #4

Tyle postów już, porad dot. zasilaczy a sam masz:

Widzisz przemyślenie? Chcesz ryzykować sfajczenie czegoś na tym zasilaczu? Było dużo przypadków gdy po podpięciu dysku wszystko się paliło ... a żal takiego WD 320 GB by było :frowning:

(Emilmlo) #5

Przepraszam za błąd ta płyta ma SATA to podłączysz bez problemu ten dysk tylko że on nie będzie pracował z prędkością SATA II tylko SATA I, Źle spojrzałem na zdjęcie płyty ;/

Najpierw zmień zasilacz przed podłączeniem nowego dysku.

(Seba86mu) #6

Chyba jednak nie ma :roll:

(Josiok15) #7

ja też przepraszam źle spojrzałem na zdjęcie ;/

źle spojrzeliśmy na zdjęcie zdarza się :wink:

więc bez problemu podłączysz dysk pod swoją płytę główną tylko zasilacz zmienić to podstawa, przynajmniej na takiego co ja mam Amacrox Warrior AX400-PNF :wink:

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) 350/800 | LG Flatron 795FT - 17" | C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100 | Amacrox Warrior AX400-PNF

(Emilmlo) #8

Ma zobacz na zdjęcia i na stronie producenta.

(Seba86mu) #9

Wiem, sorry. Moja gafa :oops:

(klopas) #10

jakbym nie wiedział... w najbliższym czasie sobie kupie zasiłke...

PS. chodziło mi o to czy nie będzie konfliktu bo że mam wejście sata to ja wiem :slight_smile:

PS2. czy to nie jest dziwne??

mniejszy dysk jest droższy... lol

PS3. odbiegne od tematu

ma go ktoś??

(Emilmlo) #11

Nie powinno być żadnego konfliktu :slight_smile: