Czy nie mają 18 lat moge grać w Battlefield 4

Witam mam takie pytanie obecnie mam 17 lat dopiero w grudniu będę miał 18 lat i mam zamiar za tydzień kupić bf4 i wiem , ze origin ma tak , ze jak nie mam na nim ukończonych 18 lat to nie zagram w Battlefield 4 na multi i tutaj moje pytanie czy jeśli nie mam jeszcze 18 lat a kupie Bf 4 to czy będe mógł grać na multi czy jeszcze nie , czy dopiero po ukończeniu 18 lat ?

 

mateuszplenik  proszę zapoznać się z tym poradnikiem:

 

http://forum.dobreprogramy.pl/forum-10/ogloszenie-2-poradnik-zakładania-i-edycji-tematu/

 

a  następnie zmienić tytuł wątku na konkretny.

 

Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Jeżeli BF4 ma Pegi 18, to musisz mieć 18 by w nią pograć. Proste. Zapewne są sposoby obejścia tego systemu, ale to się wiąże z utratą produktu lub zablokowaniem konta

Lordjahu może nie wprowadzaj w błąd ludzi !! (Ratingi wiekowe to systemy stosowane w celu zapewnienia, że treść utworów rozrywkowych, takich jak filmy, nagrania wideo, DVD czy gry komputerowe, są opatrzone jednoznaczną informacją o grupie wiekowej, dla której są najbardziej odpowiednie ze względu na treść. Ratingi wiekowe to informacja dla konsumentów (przede wszystkim dla rodziców), pomagająca im w podjęciu decyzji odnośnie do zakupu danego produktu.) to nie jest żaden system i nie ma potrzeby go obchodzenia.Sam Origin nie pytał mi się o wiek przy instalacji gry (przynajmniej ja nie pamiętam) więc, jeśli masz teraz 17 lat to, moim zdaniem możesz grać w grę  Battlefield 4.W grę Dead Island grają dzieci, a jest dużo bardziej krwawa niż BF, czy COD i nikt PEGI się nie przejmuje.