Czy nie wykorzystane środki z karty podarunkowej Amazon podlegają zwrotowi?

Posiadam kartę podarunkową (gift card) w wysokości 25 euro.
Czy jeśli dokonam zakupu za 20 euro oraz użyje do tego tej karty to zostanie mi zwrócone 5 euro czy przepada ?? ;/

Wszystko zalezy od Regulaminu kart podarunkowych Amazon. Czytałeś owy Regulamin czy my mamy za ciebie czytać??

być może ktoś wie korzystał w praktyce jak to wygląda. Wiesz jak jest z takim regulaminami ? Różnie i niezawsze jednoznacznie

Napisz wprost, że nie chce ci się czytać i chcesz, żeby ktoś ci wyłożył to.

Zostanie Ci 5EURO na kolejne zakupy. Tak samo możesz coś kupić za 30EURO i dopłacić 5EURO.

1 polubienie

Napisz wprost że jesteś frustratem życiowym i jedynie co Ci zostało to wytykanie innym. Wszak nie masz lepszego zajęcia. Współczuje

Dzieki.

To czemu nikt nic innego nie pisze? Zastanawiające…

Niestety @anon5543706 ma trochę racji - korzystać z serwisu, gdzie się płaci (wydaje ciężko zarobione pieniądze, lub prezent) i nawet nie zajrzeć do regulaminu…
… a potem “kazali podpisać, to skąd miałem wiedzieć; zrzuta na pomoc dla mnie:wink:

Sie bzdurnie wypowiadasz. Do tego juz mu ktos odpisal. Widocznie z wiekszym zrozumieniem i wiedza.

Tyle mu napisał, ze dalej nie wiadomo wiec się nie popisuj mądrością, której nie wiesz i nie masz.

Przeczytaj za autora tematu Regulamin usługi i mu powiedz, a nie wychowujesz innych i co gorsza bzdurnie prowokujesz innych do bezsensownego nabijania postów.

Tylko trochę?? :sunglasses:

Ale Ty piszesz o autorze czy o sobie, bo mam mieszane odczucia? Wystarczyło napisać, żeby przeczytał regulamin, a nie urządzać sobie osobiste wycieczki w dalszych postach.