Czy Nokia E61 to dobry wybór?

Witam! Otóż mam pytanie, ponieważ w niedalekiej przyszłości mam zamiar zmienić telefon i zastanawiam się nad Nokią E61. Tylko mam problem, ponieważ ten telefon ma dżojstik a niestety mam nie miłe wspomnienia z telefonami z dżojami i nie wiem czy będzie działał przez dłuższy czas? Chodzi mi o normalne użytkowanie bez żadnych nerwów czy będzie normalnie współpracował? Wiem, że istnieje wersja E61i bez dżoja ale niestety koszty;( Z góry dzięki:)

Joy to joy i prędzej czy później możesz mieć z nim kłopoty. Co do telefonu - sam model jest bardzo udany.

Skoro nie chcesz z joyem to poszukaj innego fona.

możesz pomyśleć nad SPV M3000 / MDA Vario :slight_smile:

sam myślałem kiedyś nad M3000 i E61 i wybrałem M3000 i szczerze chyba nawet lepiej zrobiłem :slight_smile:

Do M3000 nie mam przekonania, ponieważ posiadałem go przez jakiś czas i nie jestem w pełni zadowolony. Ale dzięki za rady ;D Jeszcze pomyśle :wink:

może Htc Excalibur albo mda vario II a wogóle ile masz kasy na fona

pewnie w okolicach 300zł jeśli myśli nad E61… nawet nie trzeba wchodzić na allegro żeby to stwierdzić :stuck_out_tongue:

Joystick się nie psuje, może przy bardzo intensywnym użytkowaniu lekko się poluźnić, co nie wpływa na komfort używania