Czy nokia N73 otwiera pliki Avi?

Witam, posiadam nokie N73 i mam problem z odtworzeniem pliku filmowego avi. Posiadam program Smart Movie v3.31. zaintalowałem program i niestety dalej nie widzi on pliku filmowego. Wyłączyłem i ponownie włączyłem telefon ale niestety bez rezultatu. Przy pliku jest znak zapytania tak jakby plik był nieznany. może jakimś innym programem go otworze, albo może jakieś kodeki potrzebuje? prosze o pomoc i jakby co na namiary na jakieś dobre programy i kodeki??

Poszukaj tutaj

szukałem ale niestety nie mogę znaleźć tam smart movie 3.40 tzn. jest ale nie mogę go ściągnąć. a podobno tylko ta wersja działa pod n73!

A może sprawdz ten plik avi. na innym odtwarzaczu , np. tym http://www.symbianos.pl/Aplikacje/Multi … vX_Player/ :slight_smile:

Nic z tego, ten link który podałeś niestety nie chce mi się ściągać. wchoddzi mi jakaś zagraniczna strona z loginem i hasłem. ściągnełem divx player z innej strony i niestety jak próbuje odpalić na n73 to mi wyskakuje komunikat, że bym zainstalował latest version. skąd wziąść najnowszą wersje?

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 13:59

http://mobile.divx.com/size

ta strona mi się wyświetla!

Tu masz http://divxplayer.patrz.pl a tu http://smartmovie.v3.40.patrz.pl :slight_smile: Dodam że te dwie aplikacje testowałem na E50 i działały poprawnie 8)

Dzięki llexam, ten smartmovie niestety nie chce się zainstalować, a divxplayer zainstalowałem, tylko że program nie widzi mojego filmu avi. a przy pliku avi jest znak zapytania, tak jakby format był inny. może potrzebny jest jakiś codec???

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 15:01

Wiem, że jak miałem wcześniej SX1 to trzeba było zainstalować codeca i pliki działały bez problemu.

a czy plik avi. który chcesz otworzyć w smart movie przekonwertowałeś smart movie converterem na PC ? Jeśli nie to takiego “surowego” avi. s.m nie zobaczy :? Tu masz http://converter.pc.patrz.pl

tzn ten plik filmowy mam ściągmiety z forum sx1 i tam już są chyba przekonwertowane filmy. teraz sciągnąłem ten konwerter który podałeś ale nie chce się rozpakować bo prosi mnie o jakieś hasło.

Zapomniałem podac hasło do pliku “YwD9bH3” :wink:

może ten plik jest akurat uszkodzony itp. bo jesli inne są poprawnie odtwarzane to na to wychodzi :? Ale jak co to może dla pewności zainstaluj codeki http://www.lonelycatgames.com/download/ … ymbian.zip i http://www.lonelycatgames.com/download/ … ymbian.zip :!: Ale jeśli sie nie mylę to od którejś tam wersji smart movie pliki z codekami były już w instalce sis. w komplecie :slight_smile:

nic z tego ten conventer nie chce mi się zainstalować.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 20:23

Jakiego bym filmu avi ze strony SX1 nie ściągnął to i tak nie działa, przy pliku znajduje się niebieski znak zapytania, jak chcę go otworzyć to mi wyskakuje komunikat, że nic z tego. może ktoś zna strone skąd mogę ściągnąć jakieś inne filmy, najlepiej pod n73. ale dalej sądze że to wina jakiegoś codeca. bo avi to przecież avi i powinno działać.

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 10:11

Czy naprawde nikt nie wiem skąd można ściągnąć codeki na symbiana v3. nie moge dalej odtworzyć filmu avi, próbowałem już ściągnąć inne filmy ze strony infonokia i też nie działa. tylko pliki filmowe gp3 mi się otwierają. pomocy! !!

Jeśli CI sie pokazuje last date czy cos to przesuń na czas olgladania Date o pare lat w tył;p