Czy nowy soft wytarczy?

witam mam problem z nowym telefonem 6230i kupilem go nowego w erze , od razu poszedlem zdjac sim locka do komisu, normalnie zrobilem format baterii 3 razy. bateria trzyma mi dobrze bo sprawdzalem w innym telefonie. Korzystam troche ale troche przesada jest ze nowy kom trzyma gora dobe moze jakos załozyc znow sim locka na ere i oddac na gwarancje tylko jak to zrobic ???

Telefon powinien trzymać okolo 3 dni przy normalnym użytkowaniu.

Ściągnięcie simlocka=utrata gwarancji. Możesz spróbować przejść się do salonu Nokii, oni tam często przymykają oko na simlocki :slight_smile:

no tak ale gdzie szukac salonu nokii ja jestem z płocka i tu takiego czegos nie ma

To poszukaj tu w jakimś innym, bliko położonym mieście.

http://www.nokia.com.pl/nokia/

imo nokia najlepsza firma produkująca telefony bateria siada po sciagnieciu simlocka no comment :] karolzet … :x

czyli tu moze byc wina juz padnieta bateria ale przeciez jak koles zdejmowal sim locka to dal mi moja baterie bo robil to przez kabel

piotrek1110 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień. Poza tym na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić swoje wiadomości w tym temacie.

Już nie;] Dosłownie kilkanaście dni temu sejm przyjął nowelizację ustawy telekomunikacyjnej czy jakoś tak;P Ważne jest to że po zdjęciu smoka dalej masz gwarancje;]

powaznie stary mowisz

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 17:41

dzwonilem do biura obslugi do orange i nie jest prawda ze przy zdjeciu sim locka nie jest obieta gwarancja wiec chyba nie jest prawda ze w sejmie przyjeto taka uchwałe

Po pierwsze w mediach o tym trąbili, wiec raczej to prawda

Po drugie, a co mieli ci w Orange powiedziec… jakby sie przyznali (przynajmniej jeszcze teraz jak to dopiero weszło i nie wszyscy o tym wiedzą) to prawie jak “samobojstwo”, hehe

Chociaż szczerze jeszcze sprawdze to;d


Oj, chyba za wczesnie wyleciałem z tym. Parlament chyba dopiero się tym zajmie. Pewnie źle usłyszałem… LOL

Włodi

czyli twoim zdaniem żaden inny producent ani razu w swojej karierze nigdy nie wypusicił ani jednego wadliwego egzemplarza, funny.

piotrek1110 ostatni raz proszę o poprawienie wiadomości :evil:

Ja mam podobny problem, co prawda jestem w trakcie formatowania, nie ściągałam simlocka, bo go nie miałam, a bateria trzyma jeden dzień…