Czy nowy soft wytarczy?

(Piotrek1110) #1

witam mam problem z nowym telefonem 6230i kupilem go nowego w erze , od razu poszedlem zdjac sim locka do komisu, normalnie zrobilem format baterii 3 razy. bateria trzyma mi dobrze bo sprawdzalem w innym telefonie. Korzystam troche ale troche przesada jest ze nowy kom trzyma gora dobe moze jakos załozyc znow sim locka na ere i oddac na gwarancje tylko jak to zrobic ??????

(system) #2

Telefon powinien trzymać okolo 3 dni przy normalnym użytkowaniu.

Ściągnięcie simlocka=utrata gwarancji. Możesz spróbować przejść się do salonu Nokii, oni tam często przymykają oko na simlocki :slight_smile:

(Piotrek1110) #3

no tak ale gdzie szukac salonu nokii ja jestem z płocka i tu takiego czegos nie ma

(system) #4

To poszukaj tu w jakimś innym, bliko położonym mieście.

http://www.nokia.com.pl/nokia/

(Włodi) #5

imo nokia najlepsza firma produkująca telefony bateria siada po sciagnieciu simlocka no comment :] karolzet ... :x

(Piotrek1110) #6

czyli tu moze byc wina juz padnieta bateria ale przeciez jak koles zdejmowal sim locka to dal mi moja baterie bo robil to przez kabel

(boczi) #7

piotrek1110 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień. Poza tym na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić swoje wiadomości w tym temacie.

(Kutar 0) #8

Już nie;] Dosłownie kilkanaście dni temu sejm przyjął nowelizację ustawy telekomunikacyjnej czy jakoś tak;P Ważne jest to że po zdjęciu smoka dalej masz gwarancje;]

(Piotrek1110) #9

powaznie stary mowisz

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 17:41

dzwonilem do biura obslugi do orange i nie jest prawda ze przy zdjeciu sim locka nie jest obieta gwarancja wiec chyba nie jest prawda ze w sejmie przyjeto taka uchwałe

(Kutar 0) #10

Po pierwsze w mediach o tym trąbili, wiec raczej to prawda

Po drugie, a co mieli ci w Orange powiedziec.... jakby sie przyznali (przynajmniej jeszcze teraz jak to dopiero weszło i nie wszyscy o tym wiedzą) to prawie jak "samobojstwo", hehe

Chociaż szczerze jeszcze sprawdze to;d

Oj, chyba za wczesnie wyleciałem z tym. Parlament chyba dopiero się tym zajmie. Pewnie źle usłyszałem... LOL

(system) #11

Włodi

czyli twoim zdaniem żaden inny producent ani razu w swojej karierze nigdy nie wypusicił ani jednego wadliwego egzemplarza, funny.

(boczi) #12

piotrek1110 ostatni raz proszę o poprawienie wiadomości :evil:

(system) #13

Ja mam podobny problem, co prawda jestem w trakcie formatowania, nie ściągałam simlocka, bo go nie miałam, a bateria trzyma jeden dzień...