Czy nVidia GeForce 9600 będzie działał?

Witam otóż mam pewien problem, mam komputer on ma ok. 3 lata jest w nim 768 mb ram radeon 9600 i takie inne duperelki. Mam do was pytanie czy geforce 9600 ma takie samo wejscie jak radeon 9600 czy bede musial kupic jakas przejsciowke? zalezy mi na tym

dzieki bardzo

podaj model płyty głównej, Everest :arrow: Płyta Główna :arrow: Płyta Główna ‘Nazwa płyty głównej’…? albo odrazu sprawdź w tym samym oknie w lini ‘Liczba gniazd rozszeżeń’ jakie masz wartości i będzie wiadomo jakie masz wejście ale skoro masz kompa 3 lata to zakładam że na 99% masz karte na AGP i takie samo wejście w płycie a GeForce 9600 jest na PCI-E więc nie będzie pasować a przejściówek na to nie ma. jak chcesz wymienić karte to jedynie na jakiegoś radka pod AGP.

zen1993 ,

Niestety, ale nie. Wszystkie Radeony 9600 posiadają interfejs AGP - najczęściej x8 - natomiast nowsze karty - takie jak na przykład GeForce 9600 - opierają się o PCI-E x16.

Niestety, ale takie przejściówki chyba nie istnieją - w stronę przeciwną owszem, ale i tak to drogi biznes… Jedyne co zostaje, to albo wymiana płyty głównej, albo zakup modelu karty na AGP - z tego co się orientuję, to tylko do GeForce’a z serii 7, gdyż serie 8 i 9 to modele wyposażone tylko i wyłącznie w PCI-E.

Pozdrawiam

Dimatheus

pod agp hd3850… lub x1950pro.