Czy odinstalowanie programu(office) powoduje także odinstalowanie porawek do niego?

Czy odinstalowanie programu(office) powoduje także odinstalowanie porawek do niego? Muszę odinstalować office  2003 Czy potem będę musiała  instalować poprawki do niego od now,  jeśli tak  to powiedzcie proszę do kiedy jest to wsparcie, abym zdążyła przed zakończeniemto,   może  już mam rękę w nocniku? 

kalina, wsparcie techniczne dla systemu Windows XP i pakietu Microsoft Office 2003 kończy się dnia 8 kwietnia 2014 roku.

 

Pozdrawiam!

kalina bez obaw, tak wsparcie kończy się 8 kwietnia ale od tego dnia nie będą wydawane nowe poprawki, stare bedą wciaż do pobrania podobnie jak na wszystkie systemy microsoftu w tym Vistę - na które się skończyło rok temu!

i co ma wspólnego xp z office 2003?

do windows 98 pobierałem poprawki ze 3 lata temu i były więc dlaczego miały by zniknąć od office 2003?

mam Outlooka 2002 i wciąż po instalacji pobiera wszystkie wydane na niego poprawki a wsparcie już daaawno mineło

uważaj jedynie na poprawkę do windows która pokazuje monit - podobny do natrętnych naganiaczy Microsoftu obecnych na forach :stuck_out_tongue:

koniecznie zainstaluj anty wira i używaj spokojnie rozglądając się za czymś nowym

jeśli chodzi o poprawki - to zasadniczo zastępują pliki programu więc po usunięciu siłą rzeczy je usuniesz

 

Jaki jest numer tej  poprawki,  bo  KB2934207, zainstalowałam , ale  już się jej pozbylam  jak zorientowałąm się co to jest. Zainstalowalm przez głupotę , czyli automatycze aktualizzcje. Pytałąm tylko o office 2003 ,ale przy okazji  jaki jest numer  SP3 do XP. Mam KIS2014 i nagle okazalo się ,że sprzęt jest za słaby (jak w podpisie), choć od pażdziernika 2013  do marca 2014 działał ok.

Najprawdopodobniej aktualizacje również zostaną odinstalowane wraz z officem 2003. Podczas ponownej instalacji trzeba będzie je pobrać ponownie.