Czy odpalę Gta v na moim sprzęcie?

Witam mam problem z wyborem gry na mojego laptopa i tak zastanawiam się czy kupić gta v bo prawie każdy znajomy już ma od 2 lat a ja jeszcze nie z powodu wymagani.
Wiem że jest mod który wyłącza efekty wizualne ale czy on pomoże nie wiem proszę o pomoc.

Mój Laptop:
Procesor-Intel core i5 4200u 1.6Ghz boost 2.3Ghz.
Karta Graficzna-Amd Radeon 8670M HD.
Ram-6GB 1600Mhz.
Dysk-Zwykły HDD 1tb wolne 400GB.
Windows 8.1 64 bit.
Wszystkie stery aktualne.
To chyba wystarczy jeśli jakieś pytania odp w ciągu 24h także nie martwcie się.
Pozdrawiam

Powinno być OK. Mam podobny sprzęt (tez Radeon HD ) i działa przyzwoicie.

Tylko że to laptop i cpu jest z konicówką u i karta z M więc wydajności może być mniejsza nawet o 20%
w porównaniu z Stacjonarką.

Mówię o laptopie z 3230M i Radeonem 8750M HD.

A jaki masz CPU???

i5-3230M, dużo się wydajnością nie różnią, zresztą GTA V do minimalnych ustawień nie chce dużo.
https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-3230M-vs-Intel-i5-4200U/1849vs1947

Powie tak: gra zadziała, natomiast będzie problem na grafice: GT 9800 jednak jest z 20-30% syntetycznie lepsze od Twojej.
Pomijając moda, ra powinna w najniższych ustawieniach chodzić na ~30 FPS nie ejst to dużo, ale grać się da, pytanie czy w zręcznosciówke :wink: https://www.youtube.com/watch?v=5HFMbU9eGwk

Polecam tą stronkę, bardzo łatwa w obsłudze. Warto zawsze sprawdzić, czy gra w ogóle odpali na naszym sprzęcie :slight_smile:.

Zniejszyć rozdzielczości też można.

Nie wiem, u mnie jak na razie wszystko się sprawdziło. I sczerze, jak mówiłem - mogę polecić tą stronę.

Niezbyt można :wink:
To już i tak tylko w 720, jasne można np. na 800x600, ale już lekka pikseloza może być. Jeżeli Twój mod zmniejszy do 0 cienie, efekty świetlne itp., to powinieneś mieć może pod 35 i bez spadków poniżej 25… czyli pograsz, ale… nie będzie to szczyt przyjemności graficznych :wink:

… a ja odradzam, właśnie dlatego, ze łatwa w obsłsuze i poleca coś pobrać. Co do zasady: nie ufam oprogramowaniu firm 3, a pobierać sensu nie ma, autor wie co ma i w Google sa filmiki jak to działa… wystarczyłoby wiec samemu wklepać konfiguracje, ale trzeba pobrać, no to alarm :wink:

Najlepiej to jest sprawdzić na YT jak radzi sobie dany sprzęt :slight_smile: A szczególnie grafika bo to ona będzie ograniczeniem :slight_smile:

Nie wiem, raczej nie ma się czego obawiać :slight_smile: korzystam z tego od x czasu na kilku kompach i żadnego wirusa nie złapałem.

… do czasu, jak strona wymusza instalowanie, to uciekam. Jedynie na prgram Lenovo do wykrycia modelu lapka się zgodziłem :wink: