Czy odpale Radeona HD3850 na mojej płycie?

(Farmerro) #1

Pytanie takie jak w temacie. Proszę o pomoc. Radek jest poprostu świetny :mrgreen: zważywszy na jego cenę, przebija 8600gts o ponad 50%, a jest jego cenowym kjonkurentem :expressionless: . Jest jeden problem, jest pod PCI-E 2.0 i nie wiem czy moja płyta główna ruszy go wogóle. Z góry thx

(M Sexy) #2

Powiem Ci że bym nie wymienił Radka x1950Pro :stuck_out_tongue: No HD3850 jest lepszy, ale... szkoda kasy :stuck_out_tongue: Lepiej pozbieraj do 8800GT, tak obsłuży nie powinno być problemu. Wszystkie płyty PCI-E obsługują 2.0 (Chyba) :stuck_out_tongue:

(Kurzyk Zbw) #3

Odpalisz, ale taj jak wyżej kolega napisał mając x1950 nie inwestował bym w nią. Lepiej zmień zasilacz, bo ten co masz to najwyższych lotów nie jest...

(Farmerro) #4

A jaki zasilacz mi polecacie?? Bo mam teraz chrapkę na Radka 2900Pro ;p, zmienie mu chłodzenie, podkręce trochę i będzie XT :lol: , Tylko jest strasznie prądożęrny. PS mam 750 zł na grafike i zasilacz, doradźcie mi coś :stuck_out_tongue:

(Goodprogram) #5

enermax liberty 500w

(Farmerro) #6

I on niby pociągnie 2900Pro@XT?? A co sądzicie o zasilaczach deegras??

(piotrekplay) #7

w życiu o nich nie słyszałem ale pewnie z niską popularnością idzie też niska jakość...

Ten Enermax tociągnąłby nawet CF tych kart

do radka hd3850 starczy spokojnie amacrox warrior ax450-pnf / Modecom MC-400

Bezsens, grzeje się okropnie.. to już lepiej brać HD3850