Czy odstawcy internetu nie będą stratni po wprowadzeniu ACTA

Wiadomo po co komu internet 20Mb/s czy wiecej

Każdy coś ściąga

Jeżeli wejdzie w życie ACTA czy to nie odbije się na dostawcach internetu ? Po co komu szybki internet skoro nie można pobierac ?

Do codziennego użytkowania wystarczy 1Mb/s i nie widze sensu placenia ponad 100zł za internet którego nie można wykorzystać

Takie moje zdanie, osobiście po wygaśnieciu umowy nie przedłużałbym jej i wziąłbym tańszy internet

Ping wzrośnie na pewno, sprawdzanie pakietów będzie bardzo zasobożerne (np dla lte). Wszystko będzie obciążało serwery więc ceny internetu wzrosną :slight_smile:

Swoją drogą na ściąganie i tak będą sposoby. Ja już mam dość innowacyjny. Jak wejdzie acta to zarobię kokosy stawiając własny warez :slight_smile:

Skąd ten wysyp paranoików?

Polskie prawo nie zabrania pobierania plików z Internetu. I nikt takiego zakazu nie zamierza wprowadzić. W ACTA też nie ma o tym wzmianki.

Jak to nie można? Kto ci zabrania na własny użytek pobierać muzykę, filmy albo książki? Kto zabrania wrzucać albo pobierać różne freeware albo open source? Ko ci zabrania wrzucać do sieci streaming z własnego życia albo oglądać 10 filmów youtubowych na raz?

Pobieranie niedarmowych programów zawsze było nielegalne, więc nie wiem, dlaczego teraz miałoby się coś zmienić. A logika ‘Ja piracę, więc piracą wszyscy’ jest strasznie poroniona.

[edit]

BTW. anonimowi bloknęli nam stronę sejmu :smiley:

jak już to piszecie o tym ACTA : to czy np. rzeczy legalne np. gry czy programy stąd (bo przypuszczam że tu są one legalnie) to nic się nie stanie ?? czy to chodzi o to że np. nie będzie można pobierać np. gier lub programów które ktoś kupi bez zgody autora wrzuci?? i czy strony takie jak np Wikipedia czy portale społecznościowe nie znikną?? Bo nie do końca to rozumiem… a i np. za pobieranie muzyki też będzie się płacić lub filmów?? A i jeżeli by ta ustawa weszła w życie to jak ktoś by tu pobierał to też by było uznane to za piractwo jednym słowem czy na DP są pliki za zgodą autora ???

Dlaczego Wikipedia miałaby zniknąć, skoro do kwestii przestrzegania praw autorskich podchodzi się tam NAPRAWDĘ rygorystycznie?

Tu masz treść ACTA, najlepiej sama wyciągnij wnioski:

http://www.mkidn.gov.pl/media/docs/2012 … k_ACTA.pdf

1Mb/s to przesada, ale powyżej 6Mb/s mało komu się przyda - 6 przydaje się do płynnego oglądania w 1080p, na 1Mb/s są problemy z tym.

wprowadzą ACTA i i tak się nie nie zmieni więc nie wiem skąd ta histeria ?

Ludzie jak będą chcieli piratować to i tak będą a druga sprawa to taka, że w Polsce nic nie działa jak powinno więc i w tym względzie cudów bym się nie spodziewał. ot, będziemy mieli kolejne martwe prawo.