Czy Office 2013 otrzyma darmową aktualizację do Office 2016?

Witam,

 

Pytanie jak w temacie (nie mylić z Office 365). Przeczytałem to w poniższym art.:

http://www.nissat.org/upgrade-your-old-microsoft-office-2013-to-office-2016/

 

 

Z art. wynika, że to prawda, ale czy było jakieś potwierdzenie MS na ten temat?

Mowa o osobach posiadających już licencje na Office 2013.

Dzięki za odpowiedzi.

Też znalazłem te informacje w sieci.

Jeżeli Microsoft po zmianie prezesa chce wszystko postawić na taką kartę, to może się okazać strzał w dziesiątkę.

 

Ja, jak zawsze z resztą, patrzę na to sceptycznym okiem. Nie ma nic za darmo.

Wątpię aby tak było, a jeśli już to objmie to zapewne tylko użytkowników droższych wersji - Pro i Small Business.

Z drugiej strony, mając firmę nie ryzykuje się rychłej przesiadki na niesprawdzony soft…

Nie było oficjalnego potwierdzenia.

 

Na pewno taka będzie zasada w wersji Office 365, więc w “pudełkowym” Office 2013 raczej bym się nie spodziewał.

To chyba nic nadzwyczajnego. Z O2016 na Maca już tak zrobili. W tym wypadku jest jasno napisane - dostajesz na m-c wersję testową 2016 i po miesiącu albo kupujesz 2016 albo zostajesz przy 2013. Większość oprogramowania na rynku można zainstalować próbnie na 30 dni, więc to żadna rewolucja.

Możliwe, że będzie tak jak w przypadku bodajże wersji 2007/2010 - przed premierą i tuż po, do określonej daty, każdy kto zakupił wersję 2007 miał prawo do darmowej aktualizacji do 2010. Rozdawanie licencji 2016 dla wszystkich użytkowników 2013 jest raczej wątpliwę, ale mogę się mylić. Użytkownicy Office 365 naturalnie otrzymają aktualizację za darmo - to wynika z samego modelu subskrypcji.