Czy ogladaliście już "Gwiezdne wojny VII" jesli tak jakie macie zdanie o tej części sagi?

Cześć czy oglądaliście już Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy , jakie macie zdanie na temat tej części. Ja wczoraj byłem na seansie i jak najbardziej pozytywnie odbieram ten film :--)

(Frog) #2

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/reviews

(mario66) #3

Ogrom fanów Gwiezdnych Wojen jest tak wielki, że krytyka nie przejdzie i nie będzie zauważona przypomina mi to sytuację z Polskimi YT Rojo i Rock mogą straszną szmirę nakręcić, ale i tak fani będą ich kochali, bo oni ten film wykonali.

Dla mnie osobiście jest to chyba najsłabsza część. Praktycznie nic nowego, same oklepane tematy, tak jakby pomysłu na tą część już za bardzo nie mieli, ale jako żę to Gwiezdne Wojny, to i tak się sprzeda.

No i nie ma Ewoków :frowning:

(Madafaker) #5

Sprzeda…to mało powiedziane…istny kombinat do zarabiania niesamowitych pieniędzy…nawet trumny można zamawiać z motywami “Star Wars”.

A obejrzeć po prostu trzeba było, bo tak wypada…ha,ha,ha

(lordjahu) #6

Dla mnie bomba. Jakimś wielkim fanem GW nie jestem, ale całą sagę traktuję z wielkim szacunkiem :slight_smile: Mój szwagier jest istnym fanatykiem tej sagi, a ilość seansów na które poszedł dla tej części zacznie być chyba liczona na drugiej dłoni. 

Mi osobiście się podobało, może nie urywa kadłuba ale jest ok. By nie spojlować tym co nie oglądali - dużo smaczków, o wiele więcej humoru - pewien ukłon w stronę pierwszej trylogii. Kadry mniejsze, dzięki czemu skupiamy się na najważniejszych elementach a nie jak to było w części I, II i III - długie panoramy i nie wiadomo na co patrzeć. Gra aktorska nowych bohaterów na wysokim poziomie, BB8 moim nowym ulubionym droidem i co jeszcze ?

Miód malina, nie mogę się doczekać kolejnej części.

@Areh sprzeda się to fakt Gwiezdne Wojny samą nazwą stanowią markę :slight_smile: a co do następnej części mam przekonanie takie na 101 % :slight_smile: że będzie

(lordjahu) #8

Pewnie na filmweba zerkałeś ? 

http://www.filmweb.pl/film/Star+Wars%3A+Episode+VIII-2017-671049

Nie @lordjahu takie mam wrażenia po obejrzeniu filmu :slight_smile:

(lordjahu) #10

No głupio by było, gdyby się to nie wyjaśniło. Tym bardziej że od dawna zapowiadano że będzie znów kilka części. 

(Giiixxxx6) #11

Chyba dziś w radiu słyszałem że kolejna część opóźniona z 2017 na 2019 rok czy jakoś tak, także Disneyowi się nie śpieszy

(mario66) #12

Seria się skończy jak Szybcy i Wściekli.