Czy oglądanie reklam na bux.to opłaca się?

Czy oglądanie reklam na bux.to faktycznie się opłaca? Według niektórych jest to strata czasu. Jak jest z tym naprawdę?

A jeśli już coś się zarobi to czy ma coś do tego urząd skarbowy albo jakiś inny urząd?

tam ze sporą ilością poleconych sobie zarobisz na miesiąc 10$… IMO nie warto, ale jak ma się np. 100 aktywnych poleconych 1 stopnia to już się całkiem opłaca… z tego co wiem to tam z poleconych 1 stopnia dostaje się 100% tego co oni…

no i nie wiem teraz czy wypłacają na paypal bo trochę się pozmieniało od czasu, gdy na to wchodziłem…

Wszystko zależy od kwoty, jeżeli zmieścisz się w kwocie wolnej od podatku, to nikt Ci się nie przyczepi.

Jeżeli chcesz się katować reklamami za grosze to Twój problem.

I niestety mają rację.

Nie oplaca sie! !!

Klopas nie kombinuj przy monitorze zarabiać za darmo pieniędzy, bo to jest niemożliwe hehe, ewentualnie jakieś grosze na lizaka, a ile katowania się tymi reklamami… Więcej prądu Ci komputer zużyje niż na tym zarobisz :lol:

z bux.to zarobiłem 15$ więc nie gadaj że się nie da :wink:

Ta i w jakim okresie czasu? Zapewne wystarczy na życie i samochód…

Za kliknięcie 10 reklam dziennie masz - 0,10 dolara :smiley: (3$ na miesiąc)

Jeżeli posiadasz 20 poleconych i każdy tak kliknie to masz - 2$ dziennie (60$ na miesiąc + 3$ Twoje)

Jednakże jak posiadamy polecane osoby hehe, mój kumpel tak robił, ponieważ zmieniał IP i mu wyszło 120$ na miesiąc, to już jakieś pieniądze są =D> . Ale to też dziwne, że się nie połapali…

ci ze stałym IP mogą używać TOR-a, też nie powinni się skapnąć :wink: gorzej z prędkością :stuck_out_tongue:

zero poleconych w 1,5 miesiąca jakoś…

ja nie mówię że da się żyć z tego ale na takie coś się poświęca parę minut, a dodatkowo się zbiera kasę… jak nie ma się co robić na kompie to buxy są ok, najlepiej na paru siedzieć

To w 1,5 miesiąca powinieneś mieć 4,5 $ wg ich obliczeń ;| … A wypłaciłeś je na konto bankowe, bo z tego co widzę oferują jakiś “AllertPay”, a potem z tego jak wypłacisz na konto bankowe?

Czy uważacie, że wszystkie tego typu serwisy są do … kitu? :wink:

to było z 2 lata temu czy jakoś tak (abo więcej?) wtedy na topie był adbux a o bux.to nikt nie słyszał bo to nowość była…

na paypal wypłacali, teraz już chyba nie… a z paypala na złotówki i na konto bankowe…

No z PayPala to ok, jest tam taka możliwość, ale tam podają tylko jakiś “AlertPay” a tam to nie widzę takowej możliwości :frowning:

AlertPay tak samo wyplaca jak bux to wiem bo wysylalem tam srodki i odbieralem kase produkowana przez neobux’a i nie mowcie ze marne grosze bo za nic na miesiac 150$ zawsze mialem

Dodane 01.04.2010 (Cz) 9:39

a z bux.to po rownych 12 miesiacach co do dnia otrzymalem pierwsza wyplate i kase otrzymuja Ci ktorzy maja premium inaczej kasy sie nie dostaniecie maja mi do wyplacenia jeszcze jedna wypalte i premium bede mial dopoki dopoty nie beda zalegac z wyplatami