Czy opałaca się kupić KU990?

Mam zamiar zakupić tego fona. Czy ktoś z was go posiada i co o nim sądzicie czy może jednak skusić się na coś innego?

No jasne, że się opłaca. Masz tam nawet obsługę DiviX-a, poza tym świetny aparat, naprawdę wart swojej ceny.

Czy ja wiem, oprócz 3 calowego ekranu dotykowego, rewelacyjnej kamery i dobrego aparatu fotograficznego to ten telefon nie wybija sie ponad przeciętność. IMO już lepiej kupić nokię n82 zwłaszcza, że np. na agito te telefony są w prawie identycznej cenie, lecz możliwości nokii są nieporównywalnie większe (tylko, że ekran w n82 to tylko 2,4 cale).

jakoś nie lubie noki, a jaką największą karte obsłuży ten Lg bo producent podaje 2GB a jakoś niechce mi się w to wieżyć :frowning: ?

W dniu 14.06.2008 , o godzinie 15:45 został dopisany post przez mariusz_31

Kupiłem tego fana jest super, ciekawe jak jest z tymi kartami?

Hej jak masz tego fona to może zrobiłbyś jakąś małą recenzję tego sprzętu, wrzucił parę filmików i zdjęć. Myślę, że byłoby to pomocne dla ludzi, którzy zastanawiają się nad tym telefonem :slight_smile:

jakoś mi się niechce, ale jak ktoś chce coś wiedzieć o tym fonie to odpowiem na jego pytania :lol: