Czy opłaca już się zaisnatlować Windows 10 dla smartfonów

Witam.

Czy juz ktoś testował działanie Windows 10 dla smartfonów i czy obecna wersja testowa działa już płynnie?

Zastanawiam się nad pobraniem i używaniem ale pewnie to jeszcze wersja nie finalna?

Jeśli ktoś już testuje to poprosze informacje na temat stabilności.

Pozdrawiam.

Wersja testowa, i nie nadaje się na dzień dzisiejszy, do codziennego użytku. Poczekaj jeszcze kilka tygodni. 

To co napisałeś zgadza się.Lepiej poczekać na coś co już dopracowane.

Dzięki za informację.

Miłego dnia:-)

Miałem to już na swojej Lumii 735. Skończyło się w serwisie Nokii… Daruj sobie.

 

[ciach] Jeżeli masz problem to załóż oddzielny temat.

rgabrysiak

Jeśli masz inną Lumie i chciałbyś się pobawić nowym systemem. to czemu nie. Na swoim głównym smartfonie bym tego nie używał. Za dużo błędów na dzień dzisiejszy. 

Więc Panowie jednak będziemy czekali na wersję finalną dopracowaną do rangi majstersztyku;)

Nie mnie jednak już kusi kusi “przyinstalować” 

Czyli znowu traktują urządzenia mobilne po macoszemu. Niczego się nie najwyraźniej nie nauczyli.

Jeszcze zapowiedzieli iż nowy system będzie miał premierę kilka tygodni później niż na deskopy.

Miałem zawsze styczność z Androidem jako władcą smartfona a cholera zakochałem się w WindowsPhone którego mam od dwóch tygodni:-)

Podejrzewam jednak że produkt finalny będzie dopracowany na perfect. tylko długo czekać ! :wink:

Żebyś się tylko nie rozczarował :wink:

No nie radzę instalować. Moja L520 poszła do serwisu bo nie włączyła się już po aktualizacji i straciła przy tym prawie 1GB, chyba uszkodzone sektory albo coś. Teraz mam 640 i powiem, że straaasznie mnie kusi chociaż na kilka minut ale się jakoś powstrzymuje. Miło mi widzieć osobę zakochaną w WP :slight_smile: System dla mnie ideolo