Czy opłaca mi się jeszcze kupować Xbox 360?

Witam, jak w temacie. Znalazłem taki artykuł na internecie: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6 … domu_.html

A zamierzałem Xboxa kupić tak za około pół roku. Teraz niewiem co zrobić, bo te konsole to się zaczynają zmieniać szybciej niż komputery. Prosze doradźcie. Też musiałbym nowy telewizor kupić bo mam u siebie kineskopowy.

Posiadam jeszcze taki komputer:

E8400, 8800GTS 512MB, 4GB ram DDR 2, dysk 500GB.

Niewiem teraz naprawdę co zrobić. Pomóżcie.

Ja na twoim miejscu dołożyłbym do chlebaka (PS3) , X360 jest głośny i stary jakby nie było. Żeby grać przez sieć trzeba kupować karty… No i jeszcze 3 czerwone diody :confused: grzeje się troche . Oczywiście X360 jest tańszy i też pograsz :wink: Decyzja należy do Ciebie .

A ja tam polecam Xbox’a 360. Co do głośności konsoli, w nowym sofcie można zrzucić gierkę na dysk twardy i szum jest minimalny (mi tam nie przeszkadza).

A moim zdaniem nie opłaca się kupować konsol.

Więc twoim zdaniem bardziej opłacalne jest co rok/dwa lata kupowania nowych części do PC?

Jeżeli masz 800zł to X jeżeli 1200 PS3 rzecz jasna :wink:

Xbox 360 - nie grzeje się już. Nowe wersje mają poprawiony układ chłodzenia. Kolejna sprawa to 3 diody aka RROD - usterka ta jest objęta 3 letnią gwarancją. Granie OnLine to wydatek 2 piw miesięcznie. Xbox 360 ma wygładzanie krawędzi, a PS3 NIE.

Konsoli nie trzeba modernizować, ale część gier nie ma pełnej płynności tak samo jak było z PS2. NFSU 1 i 2 chodza tragicznie na PS2.

stek bzdur, nowe wersje x360 nie grzeją się, RRoD już praktycznie nie występuje, głośny też nie jest.

Przewaga X360 nad PS3? Ilość gier i graczy online, konto Live Gold to niewielki wydatek miesięczny, kupujesz kod i wpisujesz.

Da się grać na zwykłym TV, jednak wiadomo - po odpaleniu gier na dużym LCD to zupełnie inny wymiar rozrywki.

Mam X360 na 32" LCD Full HD, gra się świetnie. Niedługo podłączę go do monitora DELL 2209WA, zobaczymy jaki tutaj będzie komfort grania.

Jeżeli x360 to tylko w tej najtańszej wersji, bodajże Arcade. Jeżeli coś droższego to PS3

Xbox 360 Premium bo jednak HDD to przydatna rzecz. Ver. elite jest zbędna :slight_smile:

Arcade/Premium/Elite to są wersje różniące się od siebie wyposażeniem, nie technologią

tutaj chodzi o wzięcie wersji z poprawionym chłodzeniem i procesorem w 65nm, czyli FALCON lub jeszcze nowszej z GPU 65nm - JASPER

Za pól roku? Śledź branżę, bo nie znasz dnia i godziny kiedy wyjdzie nowa odsłona Xboxa, a czuje, że za niedługo to się stanie, to zaraz będziesz miał PS 4 i nową generację konsol. A ja mam X360 i jestem zadowolony z wyboru, PS3 wygrywa, przyznaje tyle tylko że te plusy nie decydują o rozrywce jak na dzisiaj. Wybieraj po prostu to, co Ty uważasz sa słuszne, kwestia własnych upodobań.

Nie rozumiesz, chodzi mi że jeżeli kupować x360, to dlatego że jest tani. PS3 jest o wiele bardziej zaawansowany technologicznie.