Czy opłaca się aktualizować win8 do 8.1?

Siema!

Mam pytanie czy opłaca się aktualizować ósemkę do 8.1? Czy poprawia wydajność? (nie chodzi mi o przycisk start) ale o jakieś ważniejsze cechy. np. poprawa stabilności itp.?

Cześć,

Moim zdaniem, skoro aktualizacja jest dostępna to dlaczego jej nie instalować. Zwłaszcza, że przynosi ona kilka usprawnień które w Windows 8 powinny być już w momencie premiery tego systemu. Ale, ile osób tyle opinii.

Ja u siebie w lapku zaktualizowałem i nie żałuje. System zachowuje się stabilnie, sam nawet sobie znalazł nową wersję sterownika do zintegrowanej karty graficznej Intel HD 4000, oraz do dedykowanej GeForce NVIDIA GT630M. Lepsze dostosowanie rozmiarów kafelków. Możliwość ustawienia opcji uruchamiania tylko do pulpitu klasycznego. Wydajność jest mniej więcej taka sama jak w Windows 8, no może bardzo minimalnie szybsza.

a ja pożałowałam - zaczęły mi się pojawiać komunikaty o przeciążeniu procesora i niektóre aplikacje nie działały prawidłowo. Sporo osób na niego narzeka, więc ja polecę się wstrzymać - może go dopracują. Fakt, że system wygląda lepiej i jest parę fajnych usprawnień, więc byłoby dobrze gdyby go trochę poprawili.