Czy opłaca się brać Netie na lini TP

Witam,

Chciałbym się zapytać czy opłaca się brać ofertę Netii na liniach TP czy lepiej innego operatora lub zostać w Neo?

mam neo i jakbym miał możliwość to bym zmienił na netie - 1mb w tp jakies 64zł a za 70ileś 8mb w netii …

Bierz Netie i nawet nie myśl o neostradzie.

Ja obecnie mam neo + tel. i Płace takie abonamenty, że szok. Czekam tylko na koniec umowy. Wtedy zmniejszam abonament tel tp do minimum, czyli 25zł (bo biorąc samą netie na liniach tp płacisz tp i tak 37zł za utrzymanie łącza). I dalej biorę internet NETI :slight_smile:

Czyli będę miał telefon stacjonarny TP za 25zł miesięcznie i nie muszę płacić za utrzymanie łącza 37zł. (W kieszeni 12zł :P)

I do tego internet w Neti za ileś tam złotych.

Także polecam taką opcję :slight_smile:

Jeśli masz u siebie w mieście UPC to wtedy bierz UPC, tam dopiero mają mega oferty.

Opłaca się, ja mam Netię ponad rok i sobie chwalę. Zero awarii, mam 1Mb/s i trzyma się na tym poziomie dość dobrze, jak jest jakiś spadek to max. do 800 kb/s :slight_smile:

Pozdrawiam!

Najmniejszy abonament telefoniczny w TPSA (nie licząc “przyjaznego” dla osób korzystających z Opieki Społecznej) to abonament “startowy” za 48,74 zł, lecz nie opłaca się go brać, bo za tylko 1,26 zł więcej masz abonament “doMowy 60” z godziną rozmów za darmo.

Lepiej telefon również przenieść do Netii.

To dziwne informacje masz, bo jakoś mój brat nie korzysta z żadnych programów opieki społecznej a płaci najniższy abonament 25zł w tp. I ma netię 1mb za 60zł . Jakbym miał płacić najniższy abonament 48,74zł. To lepiej płacić 37zł za utrzymanie łącza.

Kiedy wyczytałeś takie info ?

Kiedyś był taki abonament jak “socjalny” i rzeczywiście płaciło się za niego 25 zł, ale został zlikwidowany prawie rok temu.

Brat ma ciągle tą samą umowę w TPSA i dlatego ciągle ma plan socjalny. Gdyby ją rozwiązał, przeszedł z telefonem np. do Netii, a potem chciałby wrócić do TPSA, już by nie mógł podpisać na ten abonament umowy. Podobnie byłoby, gdyby przeszedł na droższy abonament, a potem chciałby wrócić do planu socjalnego.

Chyba, że tak :expressionless:

Czyli lipa z tym abonamentem. Lepiej płacić za utrzymanie łącza…

Albo wziąć internet bezprzewodowy. Ale mnie złamałeś :smiley: teraz nie wiem czy neta będę miał, bo nie zmieszczę się w budżecie domowym hehe.

Najbardziej będzie się opłacać wziąć Netię z telefonem.

Jeśli weźmiesz Netię z telefonem, o ile wiem za darmo dają dodatkowo internet bezprzewodowy w Playu. Ale są chyba jakieś haczyki. Musisz zapytać się w salonie.