Czy opłaca się dać kompa do informatyka

Pierwszy był bardziej jako propozycja

Jak widać da się Win10 razem kompem dającym radę taniej kupić, do tego jest jeszcze roczna gwarancja.
2-gi, tak jak napisałeś, można to i owo pogonić łącznie z grafiką która w nim siedzi a pamięci DDR3 ECC są bajecznie tanie.

Ten komputer jest gotowy do pracy czy zasilacz trzeba włożyć

Ten z Xeonem jest gotowy, aby sensownie pograć wystarczy wymienić grafikę a aby mieć naprawdę mocną maszynę GTX1050, SSD i pamięć do 8GB dołożyć.
Nic z tego nie wymaga wiedzy ani doświadczenia którego nie podpatrzysz na YT.

Odrazu bym wziął 8 GB Ramu bo jest opcja, wystarczy tylko 169 zł dopłacić. A na karcie 710 2 gb w fortnite da radę pograć?

Nie

To lipa

Nawet nie będę brał 710 tylko wezmę kupię go z tą kartą co jest

zgadza się, do gier 1050 lub jeżeli za droga, to min rx 550 ewentualnie (1030 za slaba może być za jakies 2 lata…). Szkoda brac karty z poprzednich generacji - wiek…

Mam monitor który nie ma wejść hdmi. Muszę zmienić monitor?

W czym problem? Większosc nowych kart obsługuje je.

To nie prawda. Mogą być wymagane adaptery, które nie muszą działać.

…ale co Ty chcesz adaptować? 1050, rx 550 i podobne karty mają DVI, HDMI i DisplayPort. To musiałby być monitor chyba kineskopowy jeszcze jakieś…

Skoro nie ma HDMI to raczej DP nie ma. Powątpiewam w DVI i jak zostanie D-Sub to adapter potrzebny będzie. Inaczej nic nie podłączy.

Te 8GB na allegro kupisz za 5 dyszek, jak napisałem wyżej DDR3 ECC jest bajecznie tani bo niewiele jest komputerów w których można je zainstalować.

Adapter HDMI - D-sub raczej nie kosztuje wiele, mam taki u córki w kompie, działa bez zarzutu a był jedynym wyjściem aby podłączyć dwa monitory.

A ta strona jest bezpieczna? Przyjdzie to co ma przyjść?

Kupowałem od nich nie jedno, zawsze wszystko jak być powinno, reklamacje też normalnie, nie wypinają się na klienta tylko rozwiązują problem.
Ewentualnie mogę ci jeszcze polecić Amso.pl, też bardzo solidny sklep.

Chyba wezmę z tego pierwszego. Ile trwa wysyłka?

I jaka pamięć do niego chodzi mi o dokładny model

DDR3 ECC, warunki zakupu masz na stronie.
Podejrzewam że przed nowym rokiem będziesz się cieszył nowym nabytkiem.