Czy opłaca się formatować komputer dla Windowsa 7 (Laptop)

(Demones4) #1

Witajcie, mam pytanko, opłaca mi się instalować windowsa 7 (32bit) jak z sterownikami, itp.

Wogólę cZy będzie płynnie chodziło i ładnie

Mój laptop to ASUS F5SL,

ASUS F5SL-AP023 Intel Core 2 Duo T5550 2GB 250GB 15,4 DVD-SM NoOS

Pozdrawiam !

(sla17) #2

Jak dla mnie opłaca się, jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję warto wypróbować 90-dniową wersję testową systemu Windows 7 Enterprise - nie będzie niespodzianek, że coś jednak nie działa :wink:

Myślę, że ze sterownikami większego problemu być nie powinno, a jeśli czegoś Windows 7 by nie znalazł - na stronie producenta są dla 32-bitowej Visty, tak więc te powinny spokojnie pasować, jeśli uruchomisz w trybie zgodności (sam musiałem instalować stery od dźwięku przeznaczone dla 9x/ME/XP, bo płyta główna w komputerze którą mam jest chyba z początku tego tysiąclecia :wink: )

Pozdrawiam!

(Demones4) #3

Biorę :wink: thx koleżko

(Agatonster) #4

demones4 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Demones4) #5

Jeszczę dodam ze : Gram, NAgrywam filmy z gier, montuję je w vegasię , robie intra w after efekcie. gadam na skype, i przegląam internet :wink:

To jak ?? opłaca się ?

(sla17) #6

Jak wspominałem wcześniej lepiej samemu spróbować, niż potem żałować :slight_smile:

(Demones4) #7

I Narodził sie problem :confused: ....

Włożyłem plytke do dysku, zrestartowalem komputer, wszystko ladnie się bootuje, i działa.

Potem wyskakauję jakies menu i tam można wybrać Windows 7 Ultimate ALL, Windows xp home for laptop, Boot from hard drive, i coś jeszcze.

No to dobra, wybrałem windows 7. i zaczeła się instalacja windowsa :<, a ja chcę dysk C sformatować... POMOCY ;(

(Drawkora) #8

Powinno po wyświetleniu się okna z opcją wyboru języka pokazać się okno, gdzie zainstalować system i tam lista dysków, które posiadasz. Formatujesz je, tworzysz partycje wedle potrzeby i wybierasz ten, na którym zainstalować system. Tu masz poradnik:

http://www.trochetechniki.pl/Jak-zainst ... ,1050.html

(Demones4) #9

No Tak, nie zauważyłem tego napisu Formatuj ... Dziękuje kolego.