Czy opłaca sie internet z t-mobile

windows7

(Jacek31600) #1

Czy opłaca brać sie ten internet od t-mobile , czy nie bedzie lagowało i ile bedzie na prawde pobierania biorąc pod uwage ze mam niedaleko od anteny T-mobile prosze o pomoc tutaj link: http://www.t-mobile.pl/koszyk?addoffer=tariprom_39779&adddevice=HU-M-T32010


(tosiekbu) #2

Mógłbym zażartować że jak kupisz to musisz opłaca.
A na serio Masz chyba okres testowy "testuj przez 30 dni w swoim domu i zdecyduj, czy chcesz skorzystać z oferty " ale dopytaj na infolinii lub jeszcze lepiej przeczytaj umowę.

“W terminie 30 dni od zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz umowy sprzedaży Abonent ma prawo odstąpić od ww. umów bez zapłaty kary umownej. W takim przypadku Operator zwróci Abonentowi dokonane przez niego płatności, z wyłączeniem m.in. opłat za usługi telekomunikacyjne, zrealizowane w okresie ich testowania. Abonent jest zobowiązany zwrócić urządzenie i kartę SIM na warunkach określonych w umowie. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „Internet Domowy na raty przez 24 miesiące w T-Mobile” www.t-"


(MatX_) #3

Czy się opłaca? To zależy od twoich potrzeb. Aktualnie to jedyna oferta z “prawdziwym” nielimitowanym LTE w dobrej cenie i od operatora z najlepszą wg testów siecią. W każdym miejscu internet mobilny działa inaczej, więc ciężko prognozować jakie będą prędkości. Możesz sprawdzić jego działanie korzystając z 30 dniowego testu, wtedy przekonasz się, czy w twojej okolicy nie ma problemu z działaniem w godzinach szczytu.


(Martin8731) #4

Dużo zależy od lokalizacji, czy to jest miasto czy wieś, jak daleko od BTS, ich obciążenia, pogody etc. W Warszawie z pewnością będzie działać lepiej niż na wsiach 4km od BTS gdzie więcej ludzi przypada na dany BTS niż w stolicy gdzie co 500m masz BTS. POnadto w miastach ludzie częściej mają alternatywy typu UPC, acz nie wszędzie.

Okres testowy obecnie to już 14 dni, a wysokość abonamentu została podniesiona o 5zł. Najlepiej wziąć i potestować.