Czy opłaca się kupić coś takiego

Witam, mam pytanie czy opłaca się kupić to : http://www.allegro.pl/item530883120_prz … _gwar.html

Mi się wydaje że tak za jedyne 20 zł?! I możliwości jakie daje Modbo no i bezpieczniej. Co Wy o tym sądzicie?

I tak to służy jedynie do grania w piraty ;\

No ale tam jest napisane że filmy DivX i w ogóle że to samo jak Modbo i nawet lepiej.

14 zł to nie jest majątek :stuck_out_tongue: najwyżej wartość kilku piw pójdzie do kosza :slight_smile:

No nie chodzi mi o pieniądze, zresztą to jest TANIOCHA jak ZA DARMO, tylko dziwi mnie to że za takie pieniądze ma się możliwości jak na Modbo no i nie wiem czy to naprawde działa, możę ktoś z forumowiczów się zna, albo kupował coś podobnego , albo chociaż wie coś na ten teamt. Bo może być tak że karty nie odda, a ja nie mam zwykłej karty 8mb. Mam karte 64 mb i pełno saveów z wielu gier. NP Resident Evil 4 save z całego przejścia albo z Tekkena 5 i nie chciał bym ich stracić…

W 2001 roku przeróbka kosztowała 350 zł ok ;] Marny chip + Action Replay (nie czytało płyt DVD).

o lol czego to ludzie nie wymyślą, w necie znajdziesz setki za free tego typu oprogramowania jakie on oferuje, po prostu nagrywasz na płytkę odpowiedni soft zgrywasz to co chcesz na kartę pamięci w ps2, później kompatybilność z nowszymi tytułami jest naprawdę marna, stare tytuły odpalisz może, ale producenci na bieżąco są z takimi nowinkami skutecznie utrudniają możliwość odpalenia kopi zapasowej przez takie coś