Czy opłaca się kupić LG Spirit 4G LTE? Prosze o opinie

Jakie są wasze opinie na temat tego telefonu? I czy jest on dobry czy nie bo jestem w tym zielony chciałbym go zakupić w playu bo jest w promocji. Prosze o opinie i czy warto tego kupic a jak nie tego to jaki? Dzieki wielkie!

 

 

Za darmo bym tego nie wziął , co mamy ci polecić s6 czy 6s ? Ale ich nie będzie w promocji.

Ja bym wziął za darmo i od razu wystawił na aukcji w pewnym serwisie aukcyjnym w konkurencyjnej cenie. Kaska zawsze się przyda. Osobiście polecam zainwestować we flagowca z przed 1-1,5 roku, oczywiście nowego. Dużo potrafi a cena przystępna. Tak sprawiłem sobie LG Optimus G 2,5 roku temu. Do teraz śmiga jak należy. 

W tym budżecie spirit tylko w wersji lte to dobra propozycja jeśli chodzi o telefon z androidem, co prawda procesor trochę słabawy, aparat przeciętny podobnie jak wyświetlacz bez czujnika jasności, ale w tych cenach nie można wymagać wszystkiego. Spójrzcie na cenę samsunga a5, który ma ten sam proc i grafe, więcej pamięci i lepszy aparat. Kosztuje 2 razy tyle.

To jaki telefon polecacie tak do 250zł ale by był dobry? Bym wolał wziąć telefon na umowe a nie na abonament. Są może jakieś ciekawe i w promocji lub taniej cenie telefony np. z playa?

Albo czy te telefony są dobre? Samsung G531F Galaxy Grand Prime LTE , HTC Desire 620 LTE  lub ten Microsoft Lumia 640 + powerbank 219zł

Kompletnie się nie znam na telefonach a potrzebny mi taki do 250zł szczególnie do aplikacji (nie do gier) i robienia zdjęć