Czy opłaca sie kupic Nokie N95 8GB?

Witam!

Chciałbym dowiedziec się czy opłaca sie jeszcze kupować używaną nokie n95 8gb ?

zależy za ile…

w bardzo dobrym stanie za 400 - 600 zł

http://allegro.pl/item1099620050_nokia_ … n_bdb.html

za tą cenę znajdziesz coś lepszego niż ta Nokia…

Nie kupuj!

juz ci mowie dlaczego, nie kupuj dlatego że chodź ma 5mpix, i obiektyw schneider’a to jednak kiepsko aparat dziala znajomy kupil.

po zakupie karty pamięci telefon zaczyna się ciąć, gps trzeba czekac bite 15 minut minimum az zlapie sygnal i to tez przerywa.

za 500-600 zl ja ci polecam cos dotykowego, napewno unikaj LG ^^,

w granicy 500-600 zl kupisz bez problem Iphone Appla 2g

Wi-Fi

czuły ekran

8gb

Jailbreak (bez simlocka)

http://allegro.pl/item1129928887_iphone … lecam.html

jesli juz to z LG polecam LG ku990i Viewty (*nie pomyl z ku990)

a róznica między nimi jest taka ze:

990i: Szybszy, obsluga divx oraz xvid,obsluga kart pamięci do 4GB (oprogramowanie V10B ) Lampa led,Obiektyw Lg

990: Wolniejszy,obsluga divx, obsluga kart pamięci do 2GB,Lampa błyskowa,Obiektyw Schneider’a

wiem bo mam w domu dwa modele :slight_smile:

Ale mi chodzi o n95 8gb i w niej niema slotu na karte pamieci.

A moj znajomy ma i mu chodzi bez zarzutu. a aparat 5 mpx to dla mnie juz cos bo ja w swojej 5310 mam tylko 2mpx.

A n95 8gb jast bardzo gośna o głowe bije moja 5310.

Ja posiadam N95 8gb prawie 2 lata. Nie ma z nią żadnych problemów. Aparat działa kiepsko? Na pewno lepiej niż w tym Twoim LG. N95 8gb ma już dość sporo RAMu,większy wyświetlacz oraz szybciej łapie fixa niż wspominana przez klopersa zwykła N95. Klopers jak już się wypowiadasz to spójrz chociaż o jaki dokładnie model telefonu chodzi. Co do Iphona to nie każdy lubi dotykowe telefony. Korzystając z N95 8gb nie zawiodłem się na niej i mogę ją szczerze polecić. Od ponad 1,5 roku użytkowania ani razu nie wylądowała w serwisie i nie było z nią kłopotów. Co do aparatu to jestem zadowolony z jakości zdjęć, nie ma problemu zrobić zdjęcie sprawdzianu w trybie zbliżenia, jak również jakiegoś krajobrazu, bądź osób w plenerze. Przy upadku na chodnik nawet się nie wyłączyła, kilka razy zaliczyła kafelki z nie za dużej wysokości i trzyma się dalej i nie jest w opłakanym stanie-lekko zdarte rogi.

jacekcrv to mówisz że jeszcze sie opłaca, a swoja n95 masz od nowości.

A ta nokia ma wi-fi.

Tak mam ją od nowości. Oczywiście ma wi-fi. Ja byłem i jestem z niej zadowolony.

Dzieki za podpowiedzi, zdecydowałem sie na kupno.

Śmiało bierz N95-2 :wink: Sam korzystałem i śmiało polecam.

Jak lubisz nosić cegłówkę to się opłaca.

Ja wolisz coś wygodnego, nowszego, szybszego - to polecam E52! !!

Jak lubisz nosić cegłówkę to się opłaca.

Ja wolisz coś wygodnego, nowszego, szybszego - to polecam E52! !!