Czy opłaca się kupić samsung'a omnie?

Czy opłaca się kupić samsunga omnie i900 z tej aukcji :

http://allegro.pl/samsung-i900-8gb-wind … ml#gallery ??

Nie polecam tego telefonu. Bateria dość szybko się rozładowuje, trochę toporny system jak na ten telefon, dotyk działa również raczej średnio, aparat szumami rzuca na każdym ISO. WiFi też ma raczej kiepski odbiór, często rozłącza, jak się przemieścisz o metr chociaż.

Już lepiej coś na Androidzie, np. LG GT540 Swift. Sam zamieniałem Omnię i900 na Swifta i jestem z tej zamiany bardzo zadowolony, a osoba, która się zamieniała, 2 tygodnie później wystawiała telefon w internecie na kolejną zamianę.

Za te pieniądze można znaleźć używaną Xperie X8, powinna być lepsza i od Omni, i od Swifta, choć troche mniejsza.

Xperia X8 jest według mnie toporniejsza. Do tego ma słabszy akumulator przy zbliżonych parametrach, co według mnie go dyskwalifikuje, jeśli nie chcesz telefonu ładować co 2-3 dni przy normalnym użytkowaniu.

Poza tym, chyba lepiej kupić nowy (Swifta dostaniesz w tej kwoci już nowego), niż używany model ;-).

hmmm, ja osobiście mam taka omnie od 3 lat od nowości kupiłem w media markt ale 16Gb :slight_smile: i powiem że jak dla mnie jest dobrym telefonem , dobry system rozbudowany jak dla mnie , bateria mi trzyma nawet dobrze 4- 5 dni głównie tylko smsy i rozmowy , co do dotyku to wiadomo że to oporowy dotyk więc szału nie ma :frowning: , aparacik również ok, także jak ktoś potrzebuje głównie tylko do dzwonienia i sms jak najbardziej polecam a jeśli do neta to niestety za toporny :frowning:

może te stronki pomogą ci w wyborze :slight_smile:

http://www.modaco.pl/Forum-i9x0-Omnia

http://www.omniaforum.pl/

http://eomnia.net/

Oporowy wyświetlacz w Swifcie jest o wiele, wiele lepszy, niż w tej Omnii…